Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen fűrészhez hasonló...

Milyen fűrészhez hasonló filmek ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A fűrészhez hasonló alatt inkább olyanra gondolok aminek szint úgy hatalmas csattanó van a végén valami jó kis soundtrack-al.
2011. márc. 23. 12:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én a Tükrök (MIRRORS)-T ajánlanám.
2011. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerencséd van, mert én csak ilyeneket nézek :P

- Harcosok klubja

- Memento

- Viharsziget

- Mr. Nobody

- Kocka 3(előzményfilm szal megnézheted ha nem láttad a többit ;)

- Sziget

- Donnie Darko

- Falu

- Inception

- Szellemíró

- Rekviem egy álomért(én ide sorolom)

- Eli könyve

- 1408

- Tökéletes trükk

- Mágus

- Gattaca

- Szárnyas fejvadász

- Amerikai história X

- Brooklyn mélyén

- Gépész

- Életeken át

- Napfény

- Hold

- Visszajátszás

- Őslakó

- Hetedik

- Legbelső félelem

- Kiképzés

- Daybreakers

- Ember gyermeke

Csemegézgess ;)

2011. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ezerkösz, elleszek egy darabig ezekkel :D
2011. márc. 23. 23:07
 4/19 anonim ***** válasza:
"Gyilkosság Online" - az alapötlet nagyon hasonló.
2011. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Gyilkosság Online c. filmet, de, hogy őszinte legyek, nem túl sok hasonlóságot fedezetem fel azon kívül, hogy ott is emberek haltak meg a filmben. A gyilkosság online c. film arra, jó, hogy ha unatkozol akkor 1x megnézd de ezen kívül nekem nem nagyon jött be. A filmnek szinte semmilyen különleges zenéje nem volt, és a története, sem volt olyan, hogy a végén azt mondtam volna, hogy "na b@asszameg, erre tényleg nem számítottam".

Egy szóval a Gyilkosság Online egy 1x megnézhető (C.S.I. helyszínelős, kicsit több brutalitással )film.

Azért kösz a tippeket és még írhattok, ha van valami jó film. :D

2011. márc. 25. 17:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A Fűrészt nagyon nehéz überelni...Aki azt a filmet alkotta, egy pszichopata zseni!Imádom!:)


A Tükrök első részének végén tényleg van egy kisebb csattanó, de a második része rém gagyi...


A Viharszigetet viszont mindenképpen ajánlom!! Az nem véres, és az elején kissé vontatottnak tűnhet, de megéri végignézni,mert zseniális dupla csavar van a végén! DiCaprio ismét nagyot alakított!


Hasonló "idő/esemény-visszapörgetéssel" végződik a 21 gramm is, de azt én túl elvont filmnek tartottam.


Szerettem még a Hatodik érzéket is, bár az elég régi film, szerintem biztosan láttad már.


Hú, annyi filmet láttam már, hogy nehéz így hirtelen összeszedni őket:) De ha még eszembe jut valami, megírom:)

2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Are you scared? Ez nagyon hasonlít rá.
2011. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én is ajánlanék akkor már filmet azoknak akiket szint úgy érdekel.

Első ajánlásomhoz nem is kell nagyon messze menni a fűrész alkotóitól,hiszen azt a fűrész 1 készítője és írója csinálta, valamint a színészek között benne volt a filmben a fűrész 2 Matthews nyomozója is Donnie Wahlberg. Ez a film a HALÁLOS HALLGATÁS (Dead Silence). A készítők ráadásul még bele is rakták a fűrészből a bábut és néhány zenét a fűrészből (persze nem a fűrész végén lévő zenét).

A film nekem tetszett, itt is megvolt a csattanó a végén ráadásul ugyan olyan fűrészes felvezetéssel (flash back el meg mindennel). Az egyedüli panaszom az volt a filmre, hogy a végéhez nem raktak valami jó kis zenét, de ezt leszámítva nagyon jó film és szerintem minden fűrész fannak tetszeni fog.

2011. márc. 26. 17:36
 9/19 A kérdező kommentje:
A másik film pedig a 9 HALOTT ( nine dead ), amit ajánlanék. Tudtommal semmi kapcsolat nincs a 9 halott és a fűrész készítői között, de nem tom nem nagyon néztem ennek utána. A lényeg az, hogy ez is kicsit hasonló mint a fűrész. A film végén itt is megvan a csattanó valamint a film közben is érződik egy-két fűrészből vett ötlet. (Csak, hogy 1et mondjak pl. Matthews nyomozó "bilincses" szabadulása ). Sajnos a filmnek nincs valami nagy zenéje, de a zenét leszámítva hasonlít a fűrészhez
2011. márc. 26. 17:41
 10/19 anonim ***** válasza:

A tegnapi 22:29-es vagyok: a Halálos Hallgatást láttam már, köszi,annyira nem tetszett,mint a Fűrész,bár nem volt rossz.


A 9 Halottat viszont még nem, azt hiszem megyek és utánanézek:)

2011. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!