Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sors csapdájában cimű film...

A sors csapdájában cimű film meg van-e valakinek? Angol cime Pursuit! 1989-ben készült 230 perces, angol-am. -jugoszláv magyar szinkronos háborus film dráma! Eddig csak tv-ben adták! A youtube.com on Pursuit 1989 cimen angol szink. Megtalálható.

Figyelt kérdés
Ha valakinek meg van, akkor megvásárolnám!Irjatok! Köszönettel :egy film rajongó! ui.:csak magyar szinkronnal!
2011. ápr. 8. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, ez engem is érdekelne!!!
2011. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=U5ohdBByFIc Itt a film eggyik részlete! Folyamatosan rakom fel a többit is !
2011. szept. 26. 08:23
 3/4 anonim válasza:

Innen letöltheted:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A diablotorrent-en megtalálhatod. Én is onnan húztam le magyar szinkronnal. De persze ott is csak TVRip-ben van fent, tehát TV-ből feljátszott változatban. DVD-n még sehol nem találtam meg.
2013. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!