Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fűrész c. film utolsó...

A Fűrész c. film utolsó részének mi a végkifejlete?

Figyelt kérdés

Nem láttam az előző részeket.

A gyilkos az a személy, aki csonka lábbal húzza magát a földön film elején.

A film végén mikor elkapják, utána van egy olyan bejátszás, mintha visszamennének az időben, és elveszik tőle a fűrészt, hogy ne tudja levágni a saját lábát a szabadulás érdekében. És az azt jelenti, hogy mivel a gyilkos nem tudott akkor szabadulni, az a sok gyilkosság meg sem történt, csak megtörténhetett volna?

Ti hogy értelmeztétek?


2011. ápr. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még télen láttam a filmet, ezért annyira nem emlékszem, de nem úgy van vége, hogy az a faszi, aki az elején levágta a saját lábát, az összeállt a fűrésszel, és ő kapja el a végén a stram ügynököt vagy mi is a neve. A legvégén pedig nem visszaemlékezés van, hanem ezt az ügynököt leláncolja a fél lábú pali oda, ahová őt is láncolta a fűrész, csak ő nem ad neki, fűrészt, hanem eldobja. Így az ügynök pasinak semmi esélye. Így emlékszem.
2011. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh...

Belebonyolódtam...! Lehet hogy igazad van, és keverem a szereplőket.

2011. ápr. 13. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem az utolsó perceket, és igen úgy van, hogy a fél lábú pasi elkapja az ügynököt,aki fűrész halála óta gyilkolta az embereket helyette, és odaláncolja, ahová az első részben őt láncolta fűrész. Csak ő eldobja a fűrészt, hogy semmi esélye ne legyen az ügynöknek.
2011. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2011. ápr. 13. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
De az 1. gyilkos John Kramer mindig hagyott kiutat és nem az erőszakért csinálta. Látnád az első részeit, megértenéd!
2011. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!