Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éreztétek már ezt egy-egy...

Éreztétek már ezt egy-egy film közben/után?

Figyelt kérdés
Vannak filmek, amikbe annyira "beleélem" magam vagy esetleg "belemenekülök", hogy kicsit begubózom utána és szeretnék néha olyan életet élni (pl. romantikus filmek, született feleségek, váratlan utazás stb.) Tudom, hogy nem csak jó dolgok történnek ezekben, de néha úgy elvágyódom amikor ezeket nézem és sajnálom, hogy nekem "csak ilyen" életem van. Persze a film nem valóság, de néha azt kívánom, bár az lenne, ha a mindennapok úgy néznének ki és ez annyira furcsa érzés.
2011. ápr. 22. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha , túl sokszor is :S
2011. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokszor, ha rosszabb kedvem van megnézek egy filmet, amiről tudom, hogy ilyen és akkor legalább arra a kis időre olyan, mintha azt az életet élném. Örülök, hogy nem vagyok egyedül, de vajon miért érezzük ezt?
2011. ápr. 22. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
talán nem vagyunk megelégedve a jelenlegi életünkkel
2011. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna:S:/
2011. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj hát én a Vámpírnaplókkal vagyok így :D Jó elhinni h Damon valóságos és mindig arra várok hogy egy éjszaka az ajtóm előtt várja h behívjam :$ :D

Persze tudom hogy ez nem fog megtörténni de azért a józan ész határain belül ... hát volt már olyan filmnézős óra amikor nem emlékszem milyen filmet néztünk xD

2011. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a How I met your motherrel voltam igy.
2011. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen én is így vagyok.. és aki írta a vámpírnaplókat. na azzal teljesen egyetértek.. de persze ez csak egy példa. sok más filmmel is voltam műr így:)
2011. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem a szereplőkre gondoltam, hogy huh de lennék ezzel vagy azzal, inkább az életvitelükre és az életstilusra gondolok (pénz, ruhák, szépség, karrier, elegáns események stb.)
2011. ápr. 22. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel8ha hatással van rám egy film) pedig már nem vagyok tizenéves. :)


28/lány

2011. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is 22 vok
2011. ápr. 23. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!