Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éreztétek már ezt egy-egy...

Éreztétek már ezt egy-egy film közben/után?

Figyelt kérdés
Vannak filmek, amikbe annyira "beleélem" magam vagy esetleg "belemenekülök", hogy kicsit begubózom utána és szeretnék néha olyan életet élni (pl. romantikus filmek, született feleségek, váratlan utazás stb.) Tudom, hogy nem csak jó dolgok történnek ezekben, de néha úgy elvágyódom amikor ezeket nézem és sajnálom, hogy nekem "csak ilyen" életem van. Persze a film nem valóság, de néha azt kívánom, bár az lenne, ha a mindennapok úgy néznének ki és ez annyira furcsa érzés.
2011. ápr. 22. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem a filmek pont azért vannak, hogy elgondolkodj rajtuk, hogy beleéld magad. így kikapcsolódsz, a munka, tanulás, gondok elszállnak legalább másfél órára :)

én azt mondom teljesen normális reakció.

2011. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!