Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy hollywoodi színésztől...

Egy hollywoodi színésztől hogy lehet autogramot kérni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyesmi, h. autogramcím, de mit kell ezzel csinálni? Írok neki e-mailt, vagy postán küldök neki levelet? Erre ő mit tesz? Nyomtat magáról egy képet, aláírja és postán visszaküldi? Vagy e-mailben? Vagy nekem kell plusz borítékot és képet mellékelni? Hogy működik ez? Valaki szerzett már így autogramot?

Köszönöm a segítséget.


2011. ápr. 25. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom neked kell postán küldeni plusz borítékot és ha szerencséd van visszaküldik...:D ha van olyan képed amit nagyon alá akarsz íratni küld el azt de szerintem nekik is vannak ilyen autogram kártyaszerűségeik :)
2011. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azok a címek, amik meg vannak adva egy-egy színésznél, mint elérhetőség, azok többnyire ügynökségek, vagy olyan irodák, melyekkel az adott színész kapcsolatban van.

Ha szeretnél egy autogram-kártyát, akkor küldj egy rendes levelet, legyen benne felcímzett, felbélyegzett válaszboríték, és írd meg, hogy pl. nagyon szereted a munkásságát és a filmjeit, és megtisztelne, ha küldene egy aláírt fotót.

Nem valószínű, hogy személyesen fog válaszolni, sokkal inkább az ilyen megkeresésekre rendszeresített sokszorosított, aláírt fotókból fognak neked küldeni egyet, amit mindenki más is szokott kapni.

2011. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Időközben megnéztem a honlapját és nincs autogramcíme. Csak egy contact rész, ahova írhatok neki: [link]

Írtam neki, hogy tetszik a színészi játéka és rákérdeztem az autogramra is. Majd kiderül, hogy mi lesz.

Ő fog válaszolni (ha kapok egyáltalán választ?), vagy amolyan "erre specializálódott ügynökök"?

2011. ápr. 26. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy személyesen válaszol, de persze nem is kizárt. Csak gondolj bele, hogy ha épp dolgozik, akkor eléggé el van foglalva, készülnie kell a forgatásra, szöveget tanul, edz, stb, szóval az ilyenfajta rajongói levelekre az asszisztense, titkára válaszol, vagy az ügynöksége valamelyik munkatársa.

Én egyszer George Lucasnak írtam, és a titkárnője válaszolt, de nem valami sablondumát, hanem személyre szólóan nekem. Nagyon jól esett, a levél azóta is az asztalom fölött van a falon :)

2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő volt, amíg válaszolt a titkárnő? Fognak egyáltalán válaszolni, csak mert nem kaptam semmit...
2011. ápr. 30. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, mennyi időbe telt, de azt tudom, hogy 1999. júniusában jött meg a válasz, szép céges Lucasfilmes borítékban. Talán olyan 1 hónap volt az átfutás... mivel Lucas május 14-én született, gondolom, arra küldhettem neki valami üdvözlést, vagyis olyan május elején mehetett el a levelem.
2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!