Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozat a Millennium?...

Milyen sorozat a Millennium? Érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Misztikus sorozat, kicsit X-akták-jellegű, de annál erősebb a misztika-vonulat. Érdemes belenézni, aztán majd eldöntöd, tetszik-e.
2011. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég régen néztem. Szerintem a jobb fajtából való. Érdemes belekezdeni. Töltsd le az 1. évadot, aztán meglátod.
2011. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szombaton fejeztem be az első évadot, így elég friss emlékekkel tudok nyilatkozni. Az X-aktáknál sokkal nyomasztóbb a hangulata, az első évad többnyire sorozatgyilkosokkal foglalkozik. Az alap elgondolás annyi, hogy egyre többen kattannak be 2000 közeledtével. (90-es években készült) Régen elvétve néztem, most a fejembe vettem, hogy megnézem mind a három évadot. Szerintem az sokat sejtet, hogy a saját farkába harapó kígyó, a Millennium logója a háttérképem:)
2011. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mamechiho válasza:

Szia, pontosan mire gondolsz: TV sorozatra vagy a Millenium konyv sorozatra, tudad, a Tetovalt lany film es konyvsorozat.

Mert az utobbit erdemes megnezni vagy elolvasni, mert nagyon jo. En sokaig vonakodtam attol, hogy megnezzem es mikor latta, bosszankkdtam, hogy miert nem elobb neztem meg.

2011. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az 1996-os sorozatra gondoltam.

Erre:

[link]

2011. máj. 3. 13:35
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó:

Erre a tetovált lányra gondoltál?

[link]

2011. máj. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!