Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alfa és omegában ki omega...

Az alfa és omegában ki omega és ki Alfa?

Figyelt kérdés

Winson egy omega? Miért volt akkor kiakadva amikor Kate a lánya egy Omegát szrettem ha ő is egy Alfával van? Illetve most az Alfák meg az omegák az ellenségek vagy az Keleti falka meg a nyugati falka? Azt mondjuk tudom hogy a keleti meg a nyugati ellenség de az alfa és az omega is?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 28. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
az alfák és az omegák nem ellenségek. a nevekre én nem emléxem, de annyira igen h a csajszi farkas az egy alfa és a kiscsávó meg omega és nem lehetnek együtt. az oka pedig a hierarchia, ez kb olyan mint a középkorban az embereknél. egy nemesi család nem keveredhetett a parasztokkal...
2011. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,jó! De Winston az a falka vezér és neki is Alfa a felesége. Amúgy ha az omega alsobbrendű akkor miért ő a vezér (mert a vezér egy omega)
2011. ápr. 29. 13:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy Winston egy alfa?? De miben lehet megkülönböztetni?
2011. máj. 1. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Humphrey-Omega

Kate-Alfa

Tony-Alfa

Lilly-Omega

Reba-Alfa

Winston-Alfa

de nem értem ki miért A. vagy O. !?!

2011. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Reba az ki?


Amúgy én sem tudom

2011. máj. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!