Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek még a Pumukli c....

Emlékeztek még a Pumukli c. sorozatra?

Figyelt kérdés
Én régen nagyon szerettem, most is. Egy rész nagyon megfogott. Mikor Pumukli és Éder mester elmentek kirándulni és velük tartott egy öregúr is. Ellopta Pumukli kifényesített almáját, a manó meg megbosszulta. Azóta is próbálom olyan szép fényesre pucolni az almát. :D Egyébként Éder mester még él? Annyira imádom azt az öregurat!
2011. máj. 1. 11:34
 1/7 anonim válasza:
Éder mester (Gustl Bayrhammer) 1993-ban meghalt már :(
2011. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk az egész család imádta.

Igazán leadhatnák a TV-ben újra, sokkal szórakoztatóbb, mint a most divatos, erőszakos mesék.

A múltkor valami japán mesét láttam, hát megijedtem tőle. Valami borzalom és a gyerekek ezt nézik...


Emlékeztek a "sült pudling"-ra? Mikor odaégette a pudingot. Mi azóta is emlegetjük, ha pudingot főzünk:)


Imádtam!

2011. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, szörnyű ami most megy. Hétvégenként is van az RTL klubbon mesedélelőtt, hét mit ne mondjak. Múltkor 17 éves fejjel belekukkantottam és a Hupikék Törpikéken kívül egy értelmes sorozat nem volt. Na jó, tán még Spongya igen. Pedig a Babar is szép volt, Franklin. Igazán írnia kéne valakinek a tévéadók szerkesztőségébe, hogy nagyon nem jó, ami most megy.


Első: komolyan? Pont akkor mikor születtem. :( Pedig hogy imádtam Éder mestert. Ma is belenéztem egy karácsonyi részbe, a főcímdalon! elsírtam magam.

2011. máj. 1. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
pfff
2011. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"pfff"


Ennek sok értelme volt. :S

2011. máj. 1. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Imádtam a Pumuklit, oda-vissza láttam az összes részt :)
2011. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!