Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek még a "következő...

Emlékeztek még a "következő áldozat" című brazil sorozatra?

Figyelt kérdés
Tizen pár éve ment a Magyar Televízióban. Emlékeztek rá ki volt a gyilkos és miért gyilkolt?
2011. febr. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen olyan brazil (?) sorozat volt, amit férfi létemre végignéztem. A gyilkosra már nem emlékszem (régen volt), csak arra, hogy minden rész végén megjelent a célkeresztben valaki aztán puff. Meg hogy benne volt a "holtkóros" Tonho is, de kicsivel "intelligensebb" szerepben.
2011. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja, nem volt rossz sorozat amúgy. Akkor én többre is emlékszem mint te. Még rémlik annyi hogy a gyilkos valamikor x évvel ezelőtt egy óceánjárón együtt utazott az összes későbbi áldozatával és ott történt valami ami miatt bosszút ált rajtuk. Még általánosba jártam mikor ment.
2011. febr. 18. 21:54
 3/8 anonim válasza:

Én is szerettem ezt a sorozatot.

Itt a linkje [link]

2011. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is a napokban jutott eszembe ez a sorozat. Jó volt, csak az volt a baj hogy egyik napról a másikra korábbi időpontra tették át, így lemaradtunk a végéről, pedig már tök izgi volt. :(
2011. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem pont ezért is maradtam le a végéről mert akkor még suliban voltam. Ha valaki pontosan emlékezne a végére az firkantsa ide nyugodtam, úgyse fogom már végignézni valószínűleg.
2011. márc. 2. 23:38
 6/8 anonim válasza:
Adalberto volt a gyilkos.
2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 maricusi válasza:
Sokszor eszembe jut ez a sorozat, mert talán ez volt az egyetlen amit igazán szerettem. Aztán egyszer se füle, se farka vége lett. Ezek szerint mégse csak más időpontba rakták át. Az a furi, hogy akkor Gyesen voltam, tehát más időpontban is tudtam volna nézni. Amúgy most tudtam kinyomozni egyáltalán, hogy mi volt a címe. és annyira jutottam, hogy csak az eredetibe volt Adalbert a gyilkos, a nemzetközibe más, hogy miért a rossz nyelvismeretem miatt nem tudom. Viszont ha valakinek megvan az egész sorozat én szívesen újra nézném.
2013. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arra nem emlékszem pontosan, hogy Adalberto lánya, az az utálatos Isabella (?) miért ölte meg a családja cégének titkárnőjét az éj leple a kocsijában és ez hogyan kapcsolódott a gyilkosság-sorozathoz, mivel az a nő is a "kivégzendők" listáján volt, és az apja "dolga" lett volna ezek szerint.
2017. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!