Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt, Nyári Diána...

Barátok közt, Nyári Diána által alakított karaktere, Hanna?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik alkatilag meg arcra is a fiús öltözkedése ellenére is tetszik,de mégis úgy látom mintha egy picit szellemileg visszamaradott lenne az arcáról ítélve.Ti hogy vagytok vele.Remélem senkit nem sértettem ezzel és remélem őt se ha véletlenül olvassa.
2011. máj. 4. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mikor kisminkelte a Linda az egyik részbe, akkor tetszett csak. Mikor fiús, akkor nagyon nem jön be, de az arca alapból tényleg szép, meg a teste is.
2011. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nincs vele semmi gond. Nagyon helyes és irtó szexi. Bocsi, de Te láttál már szellemileg visszamaradott embert? Csak azért, mert az nem így néz ki. Összetörnéd kezed-lábad, ha ilyen nőd lehetne.
2011. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!