Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem gáz, hogy a Barátok...

Nem gáz, hogy a Barátok köztben Juhász Gabi tök másképp néz ki, más a hangja, a gesztusai, meg mindene, mint régebben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mert régebben másik színész játszotta. Vissza akarták írni a sorozatba, de a régi nem vállalta vagy nem tudom, de kerestek helyette egy új Juhász Gabit.

Szerintem nem gáz, hogy nem hasonlít a két nő egymásra.

2011. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Ez egyértelmű. De pont ez az ami olyan illúzióromboló. Régebben egy gárgyú csaj játszotta ezt a szerepet, a mostani meg még egy kicsit sem hasonlít rá. És közben a filmben meg direkt úgy csinálnak, mintha ő lett volna régebben is. Ez így olyan izé...

Bár mondjuk a Linda-csere se volt semmi. Legalább próbáltak volna olyat keresni, aki legalább külsőre vagy belső tulajdonságait tekintve hasonlít rá.

2011. okt. 19. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

dehát maga a karakter is sok év utén jött vissza

rengeteget változott



szóval nem gáz



főleg h kb senki se emlékszik a régire..


rajtad kívül:D

2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*után
2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én emlékszem és elég drasztikus közöttük a változás. Nem természetes és ez kicsit zavaró. Meg kell szoknom. Lehet azért emlékszem rá ennyire, mert azt a régi csajt ki nem állhattam. Olyan tenyérbemászó volt.

Vagy adtak volna neki több pénzt, hogy eljátssza megint a szerepet, vagy ne is írták volna vissza!

2011. okt. 19. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na mert Tildát aztán tök hasonló színész játszotta, ugye? :) Ott is éles váltás volt.

De mondjuk megnézed "Zsófit" az első részben, amibe benne volt és most...nem is hasonlít szinte magára.

2011. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Na mert Tildát aztán tök hasonló színész játszotta, ugye?"


Hol állítottam én ilyet?! Hirtelen a Lindát hoztam fel másik példának, de ugyan úgy említhettem volna Tildát is. Csak az régebben volt.

Amúgy Zsófival más a helyzet. Igaz, hogy megöregedett és külsőre nagyon sokat változott, de ez természetes. De a vonásai, gesztusai, beszéde, stílusa, hangja ma is nagyon hasonló.

Ugyan akkor egy felnőtt nő, mint ez a Gabi, ha tíz év telik is el, életszerűen nem változhatna meg ennyire. Ezért kiábrándító az egész.

2011. okt. 21. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól van, én nem támadni akartam, na. :D (ezért nem szeretem a netet, nem jön át az irónia :D)

Én nem emlékszem a régi Gabira, engem az új csaj alapjáraton idegesít.(mint eddig minden olyan új szereplő, aki valakinek a helyére ugrott be)

2011. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!