Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vámpírnapl...

Mi a véleményetek a Vámpírnaplók legújabb részéről? (2x21- The sun also rises)

Figyelt kérdés

Én, aki megrögzött Team Damonos vagyok, sírva néztem végig a részt és bőgve léptem ki a videóból.

Az, hogy ki halt meg, nem lepett meg túlságosan, örülök, hogy nem egy nagy szereplő. (Szegény csóri Jenna, most tudta meg h vannak vámpírok, oszt máris... jajj szerencsétlen)

John-on meglepődtem... bár nem szúrt szíven nagyon. xD

Azthittem, Jenna el fog futni. Tudhatta vna hogy nem fog menni a terve, sajnos :S

De Damonon voltm a leginkább kiakadva. Ez rá jellemző.

De szerintetek nem számít az, hogy Tyler nem volt telejsen átváltozva amikor megharapta Damont?


2011. máj. 6. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!pont most tettem fel kérdést (nem vettem a Tied észre), hogy hol nézhetem meg ezt a részt online magyar felirattal....? Tudsz segiteni?
2011. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, eddig lent voltam, de sajnos el kell h szomorítsalak. Nincs magyar felirat... egyelőre. nézd a www.vampirnaplok.hu-t ott ha lesz, kiteszik.

Én angollal néztem...

2011. máj. 6. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért szerencsémre rátaláltam felirattal is:) ....nagyon izgalmas rész volt, igy az évad végére, az utolsó rész előzetese annyit árul el, hogy Damon haldoklik....biztos lesz egy boszitrükk, ami megmenti, ő nem eshet ki a sorozatból, mert fele ennyien nem néznénk, csak egy kicsit borzolják az idegeket:)

Nem értettem egészen, miért nem változott vámpírrá Elena....ez kicsit homályos.

2011. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

itt lehet megnézni..sajna én is bekönnyeztem :( nagyon jó rész volt!

2011. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért nem változott vámpírrá, mert Bonnie összehangolta John-nal, és John életereje átment Elenába, azért is halt meg (John)

Én angol felirattal néztem, de már letöltöttem a magyart is, azzal is megnéztem xD

Én láttam az előzetest, szegény Damon hallucinál a harapástól gondolom, és nem tudja megkülönböztetni a jelent a múlttól. Meg Elenát se Katherine-től.

2011. máj. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!