Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én látom úgy hogy ez a...

Csak én látom úgy hogy ez a Gomes egyre gyengébb produkciókat nyújt? (Csillagszületik)

Figyelt kérdés
Még válogatón nekemis nagyon tetszett, ügyes volt de azóta nagyon béna ...Csak össze vissza futkos , tekergti a kezeit és fájdalmas arcot vág..sztem erre bárki képes akinek a legminimálisabb mozgása megvan...
2011. máj. 9. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Jahh és sztem a zsűri teljesen elvan vakulva... 9 pontokat adnak meg 8akat :/.. én 6ot adnék max...
2011. máj. 9. 16:11
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Teljes mértékben igazad van! Végre egy normális ember. :) Mindenki agyon dicsérgeti,holott mit csinál?! Futkos össze vissza (én nem nevezném ezt táncnak) és füstölgőket gyújt,meg befesti kékre magát,EZ ÁM A TEHETSÉG :SS Sokkal tehetségesebbek estek ki a válogatókon mint ő...
2011. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszett a legutóbbi produkciója, és a múltkorinál meg nem volt túl szimpatikus amikor elsírta magát...nem szeretem az ilyet..ne az érzelmeivel próbálja megnyerni az embereket. És ezt nem azért mondom mert nincs lelkem meg szívem, de az érzelmeinket ne országvilágnak mutassuk ki.
2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az első produkciója tetszett. Joe bácsi százszor jobban bejött nekem.
2011. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:40-es én is ezt ítélem el,és azért persze nekem is meg neked is van lelked ezt tudom,de attól még nem kell manipulálni a zsűrit. Hú zsűriről jut eszembe,annyira ellenszenves hülye Fáy Miklós...
2011. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem csak én látom így :)
2011. máj. 9. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban egyre gyengébb, mint ahogyan Timi Chen is.


Remélem legközelebb valamelyik kiesik ...

2011. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg művészet, és szerintem az egyedisége miatt engedik tovább,szerintem sokkal jobb mint bárki más onnan a CsSZ-ből!
2011. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!