Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van mostanában még jó horror...

Van mostanában még jó horror film?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:34
 1/8 anonim válasza:
egy szó: Fűrész. :D Bár szerintem már biztos láttad, de ha nem nézd meg. korunk egyik legfantasztikusabb horror filmje:d
2011. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát ez engem is érdekelne, mert semmi izgit nem adnak/csinálnak mostanában..
2011. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Meg még talán a paranormal activity. na én azon befostam rendesen xD Meg az Átokra mondják még hogy jó bár én még nem láttam :S
2011. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tothgubi ***** válasza:
Véres Valentin 3D
2011. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a fűrész sorozat már nem adja me gaz ta hangulatot amit a régi horror filmek Az én nagy kedvenceim: Gyerekjáték,Rémálom az Elm utcában,Ház a kísértet hegyen stb. Újak közül talán még a Halálos hallgatást tudom ajánlani
2011. máj. 9. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Confessions (Kokuhaku)

[link]


Nem egy Holywood-i sablont követő film azt biztos. Az újak közül nálam ez a befutó.

2011. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van azért


Az árva

The Descent - A barlang

Más világ

Azonosság

Hívatlan vendég

Ezek elég jó alapötlet és kivitelezés miatt írtam, nem mondom hogy mind nagyon félelemetes volt, de jók az biztos.


De amit én nem értek ez a nagy fennforgás a Paranormal Activityvel. Szerintem olyan emberek mondják hogy félelmetes akik alig láttak életükben horrort, ráadásul a történet is annyira gyenge.

2011. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazából nekem a paranormal activity így is úgy is ijesztő lett volna. félek a hirtelen hangoktól, csapkodástól meg az ilyesmitől. Mondjuk olyan még nem volt hogy annyira megijedek hogy sírok ...de kíváncsi lennék ha lenne ilyen.
2011. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!