Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címük ezeknek a filmeknek?

Mi a címük ezeknek a filmeknek?

Figyelt kérdés

két filmet szeretnék megérdeklődni, amit nem akartam két külön kérdésbe kiírni, úgyhogy ezt így megspórolom :D


elsőnek, régesrég láttam egy olyan filmet amiben volt egy fiú akit sean-nak hívtak (nemtom jól írom-e, így ejtik: són) és írónak készült és valamilyen híres egyetemre jelentkezett és valami tévedés folytán nem vették fel, mert a felvételi pontszámát összecserélték véletlenül valaki mással, és az apja meg anyja elváltak voltak, az anyja egy férfihez ment, aki idővel megrokkant, az apja meg elvett egy csajt aki folyton ahogy a férfi mondta szószerint "félrek*rt" és a végén végül összejön újra az anyja meg az apja és maga az épülete a híres egyetemnek felgyullad sean valamelyik haverja miatt és a szülei költenek rá egy csomó pénzt, és ezért felveszik sean-t, de sean rájön, hogy neki nem kell egyetem, ahhoz hogy író legyen, és nem hagyhatja ott a barátnőjét.


igazából az egész történet bennem van csak a címét nem tudom, talán ha kérdeztek még hozzá akkor tudok válaszolni :)



másik film:

egy olyan filmet szeretnék találni ami egy valós esetet dolgoz fel, vagy talán csak ki van találva, de az a lényege hogy arról szóljon a film, hogy a gyerek elkezd drogozni vagy ilyesmi és hogy mi lesz a sorsa, meg mik történnek közbe, meg elején hogyan szokik rá, de nem ilyen kis 2 perces film amiben mutatnak egy pár jelenetet és a végén bemondják hogy ne szokj rá a drogra, hanem egy konkrét minimum másfél órás film ami mindent elmesél a gyerekről, tehát egy konkrét történet.:)


van ilyen film?


2011. máj. 13. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a másodikra van ötletem, az talán a Requiem egy álomért lehet.
2011. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a második kérdésre: Egy kosaras naplója.

[link]

2011. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

1. erre gondolsz? (csak tipp)

[link]

2011. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igenigen ezaz, köszönöm, az előzőeket is köszönöm.:) a kosaras naplóját ismerem most jut eszembe, csak eddig nem ugrott be :D
2011. máj. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!