Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok ilyen filmszerkesztő/f...

Írnátok ilyen filmszerkesztő/filmkészítő ingyenes, (lehetőleg) magyar nyelvű programot?

Figyelt kérdés

(ha nincs magyar,az se baj,csak legyen egy ilyen)


Olyan filmszerkesztő programot szeretnék a win7-es laptopomra,ami pont olyan,mint a Windows Xp-s Movie Maker.(a Win7-es nem tudja az MP3-at olvasni,ráadásul olyan hülyén lehet benne bármit is készíteni:Az effektek,áttűnések zenés videó esetén ¸¸elharapják˝ a zenét,a képet,és még sorolhatnám.....


2011. máj. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudok segíteni én is egy ilyet keresek, az XPs tényleg tökéletes volt bár voltak hibái egy nagyobb videónál néha lefagyott de lehetett vele minőségi munkát is készíteni de ez a win7es tényleg katasztrófa! :(
2011. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább nem csak én gondolom így :D :S
2011. máj. 15. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan, srácok, hozzátok hozzám, szakképzett filmvágó vagyok, 2003 óta nyomom az ipart, és kellene a pénz. Vágtam már dokumentumfilmet, musicalt, videóklipet, demófilmeket, stb.
2011. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!