Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmondanátok a véleményeteket?...

Elmondanátok a véleményeteket? Liza csak egy van:Nem értem, Liza miért szereti Dávidot?

Figyelt kérdés

Tudom,már rég nem téma a sorozat,de most újra adják,és én nem láttam végig régebben.


Azt értem David miért fog beleszeretni,Liza jószívű,okos kedves,önzetlen,stb...

De,hogy lehet,hogy Liza egy olyanba szerelmes,akinek a külsején,és szép pofiján kívül,nincs semmije sincs.Semmi ami miatt Liza beleszerethetett.

Én azt nézném ki belőle,hogy nem a külsőségekre hajt....

De akkor miért szereti Davidot? Szerintetek?


Ja...és ott van Rocco,aki kezdettől fogva úgy szerette Lizát,ahogy volt.A végén(ha jól tudom)mégis Davidot választja.


2011. máj. 17. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában mindig az kell,aki elérhetetlen:),Lizának Dávid a nagy ő,az első nagy szerelem!

Egyébként nagyon jó sorozat,én is szeretem,már láttam 2006-ban és tavaly is végignéztem a Fem3-on.


Dávid pont a kedvessége,okossága miatt szeret bele Lizába,és a végén ő menti meg Dávidot,amikor elrabolják.

2011. máj. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.Bááár,még mindig nem értem.De kénytelen vk.elfogadni,hogy úgy van ahogy te mondod.
2011. máj. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!