Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer ilyen filmet/mesé...

Valaki ismer ilyen filmet/mesét/rajzfilmet/sorozatot, ami erről szól?

Figyelt kérdés

olyan filmeket keresek, amikor arról szólnak, hogy egy fiú/lány vagy akár egy rajzolt vagy kitalált karakter híres énekes/filmszínész lesz. tehát, ami erről szól, hogy álmodozik és valóra válik az álma. Fontos lenne, a húgom estére pizsamapartit tart és ilyen filmeket szeretnének nézni. Köszi előre is! :)

18/L


2011. máj. 21. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen film pl. a Csaó, Lizzie!(The Lizzie McGuire Movie)

Hilary Duff benne a főszereplő. Szerintem jó film.

2011. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Meg is leszem, de mondjatok még, mert félek, hogy egyel nem fogják beérni! :DDD
2011. máj. 21. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Ilyesmi film még a Hirtelen 30. A lány benne arra vágyik, hogy sikeres, híres felnőtt legyen, és az is lesz. Ez is aranyos film.
2011. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz! :) Á, micsoda nyüzsgés lesz itt estére! :D - azt hiszem azért én majd lelépek a barátaimmal, úgy is kizavarnának húgomék, nehogy meghalljam az intim beszélgetéseiket... mit tudhatnak, amit én még nem? :D Köszi a filmeket, ment a zöld kezecske! :)
2011. máj. 21. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó szórakozást a húgodnak!
2011. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Átadom, meg a barátnőinek is, de csak estére jönnek, szóval addig van idő töltögetni. :)

A My Scene - Hollywoodi álom rajzfilmről vélemény, valami ilyen témájú Bratz rajzfilm? :)

10-11 évesek. :)

2011. máj. 21. 12:56
 7/8 anonim válasza:
Sztár születik,Hilary Duffal
2011. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fame(Hírnév),illetve egy anime sorozat ugrott be hirtelen, a Full Moon.
2011. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!