Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok nekem olyan sorozato...

Ajánlotok nekem olyan sorozatot/animet/rajzfilmet, ami leköti az időmet és nagyon szerettek?

Figyelt kérdés

Most itthon vagyok egész nap és kezdek unatkozni.

Elgondolkodtató, izgalmas sorozatra/animere/rajzfilmre gondolok, amivel elvagyok napokig, amit talán neten is tudok nézni.


Már megnéztem az Avatar - Aang legendája mind a 3 évadát, láttam a Death Note összes részét...stb.

Elsősorban animéket néznék, de ha tudtok bármilyen nagyon jó sorozatot vagy más rajzfilmet, akkor azt is szívesen elfogadom.


Írjatok hozzá ajánlást is, hogy miért azt nézzem meg.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 1. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én inkább csak címeket sorolok, nem fejtem ki részletesen, miről szólnak, keress rá, ha érdekel valamelyik :)A legtöbb az Anilinkz.com-on fent van elvileg angol felirattal, ha online akarod nézni.


Ha a lökött dolgokat szereted, akkor nézz Gintamát, nagyon beteg :D Hasonló elmebetegség a Ranma 1/2, mondjuk teljesen más téma.

Aztán magyarul is ment a Full Metal Alchemist, de az új sorozatot nézd, ne a régiebbit, mert az szerintem sokkal rosszabb, bár amikor futott Japánban, még szerettem.

Történelem témában a Kenshin szerintem alapmű, bár az animéért nem vagyok annyira oda, mint a mangáért, eltolták a végét.

Romantikából a Lovecomot ajánlom, nagyon aranyos sztori, a mangája magyarul is fut, és tervezik szinkronozni az animét is, nem tudom, nem kezdték-e már el a vetítést, nem vagyok képben Animaxszal kapcsolatban.

És nagyon imádnivaló kis sorozat a Chi's Sweet Home és a Chi's New Address, egy cicáról szól, pár perces részekből áll, szerintem ezek youtube-on is fent vannak.

Sorozatokból a Twin Peaks-t ajánlom, ha szereted a misztikus-horroros dolgokat.

2010. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Elsősorban animéket néznék, inkább a komolyabb, elgondolkodtatóbb fajtából, ami annyira megkedvelteti velem a szereplőket, hogy ha esetleg meghalnak a végén akkor könnyek között törjek ki :)


ilyen volt a Death Note, annyira megszerettem Kira-t, hogy mikor meghalt én szabályosan sírtam... pedig nem vagyok az a sírós fajta :P

2010. jún. 1. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézz Family Guy-t!:D nem valami elgondolkodtató, de nagyon vicces :P Ha érdekelnek részek akkor itt tudod online nézni: [link]

innen az összes részt letöltheted: [link]

2010. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Family Guy elgondolkodtató is amellett, hogy vicces, legalábbis sok epizódnak van tanulsága.

Off: Kirát meg hogy lehet szeretni? Szerintem öntelt, beképzelt majom, de ez szubjektív vélemény :D Mondjuk a Death Note-ból senkit nem szerettem igazán, maga a manga jó volt nagyon, de valahogy egy szereplő se fogott meg igazán, talán még Matsuda a leginkább.

2010. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Family Guy
2010. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem sorozat de anime.


A D, A vámprívadász szerintem igen jó, pedig én nem is vagyok oda ezért a műfajért.


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=QRMWoWZxo60

2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt láttam, nagyon jó volt.
2010. jún. 2. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Szereted a lovakat?

Akkor Horseland, Bibi és Tina vagy Szilaj.

Ha nem, akkor Locsifecsi Márta: sokak szerint gyerekes, és lehet, hogy neked is az lesz elsőre, egy beszélő kutyussal, de hidd el, nagyon meg lehet szeretni! Én 11 éves vagyok és nagyon szeretem!

http://www.youtube.com/watch?v=1ueFZetmot8

2011. júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!