Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan nagy film a...

Miért olyan nagy film a Másnaposok?

Figyelt kérdés
Nehogy félreértse valaki sztem is jó film humoros, vicces...stb, de engem annyira nem nyűgözött le. Sztem nem voltak benne olyan hűdenagy átütő poénok.

2011. máj. 24. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Igazán az értékeli aki átélt már hasonló filmszakadásos éjszakát :D Nekem is volt mikor másnap jöttek elő az emlékek hol mit alkottam:D
2011. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dymo ***** válasza:
56%
Mert a szakállas magamra emlékeztet :DD
2011. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek az elsővel, ezt át kell élni, valamint vannak benne akkora abszurd marhaságok, hogy azmár fáj:D
2011. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg az egyik legjobb vígjáték amit láttam, a poénok ütősek. csak nem tudom, hogy a 2. rész nem rontja-e le.:(
2011. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Legjobb! xD

Annyira poénos, és igaz én még életemben alkoholt nem ittam de ... xD akkoris hatalmas xD

olyan poénok vannak amiket állandóan visszemlegetünk.

Odabasztad a fejecskéjét.. nem tört el a napszemüvegem? xD

Meg.. a három jóbari mindig összetart.. ez a három jóbari már mindig összetart ez a három jóbari már mindig összetart. és ez mindig mindig mindig mindigis így marad. xD

2011. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Jaja .. Ütős kis vígjáték. :D

Várom már a 2-est nagyooon :DD

2011. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Most néztem meg és direkt rákerestem egy ilyen kérdésekre. Szerintem egy rakat sz*r együtt-érzek. Elmegy egynek de inkább csak közhely.
2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Jah és ittam már volt olyan hogy jóval többet a kelleténél de sose volt még emlékezetkiesésem. Jó a májam hehe +!!!
2011. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Sokad dob rajta a remekül kiválasztott színészgárda. Igazi vicces karakterek!

Manapság, a Timberlake-es, Kutcher-es időkben ezt csak nagyon ritkán tudják így eltalálni.

2012. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!