Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le írná nekem, hogy...

Valaki le írná nekem, hogy miről szól a Másnaposok című film?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Házasodni többször is lehet, de legénybúcsú csak egyszer van az ember életében: ezért szokták boldog vőlegények és még boldogabb haverjaik alaposan elbúcsúztatni a legényéletet. Doug (Justin Bartha) két nappal a nagy igen kimondása előtt két haverjával (Bradley Cooper, Ed Helms) és jövendő sógorával (Zach Galifianakis) nekivág Las Vegas-nak, ahol a cimborák olyan alaposan ünnepelnek, hogy másnap reggel kénytelenek rádöbbenni: valahol útközben elveszítették az ifjú férjjelöltet.

Kétségbeesett nyomozásba kezdenek. Szerencsére, az előző napi dorbézolásról maradt néhány nyom: egy tigris a fürdőszobában, egy csecsemő a cipősfiókban és Mike Tyson a nappaliban. Ezek és homályos emlékeik segítségével igyekeznek bejárni előző éjszakájuk minden állomását, mert mire kezdődik az esküvő, elő kell keríteniük a köddé vált vőlegényt!

hatalmas nagy baromság, mindenképp nézd meg:)

2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem nézed meg?

Sok hülye kérdést láttam már, hogy "miről szól ez meg az", de ááá nem is írok semmit.

2010. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!