Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki miért szereti Ezel-t?

Vas Zoltán kérdése:

Ki miért szereti Ezel-t?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:41
1 2 3
 1/27 hejj ***** válasza:
13%
ki miért szereti a Seherezádét?
2011. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nekem anyukám szokta nézni, pedig ő nem szereti az ilyen fajta sorozatokat, de ebben megfogta valami. Én tegnap vele néztem, de kb. semmit nem értettem belőle, elég zavaros számomra az egész. :)
2011. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ez azért van így, mert nem nézted az elejétől. Ez nem az a sorozat, amelyikbe bármikor be lehet kapcsolódni. Aki az elejéről nézi, az biztosan folyamatosan nézi és szereti. Ez nem hasonlítható semmijen dél-amerikai sorozathoz. Fordulatos, kiszámíthatatlan, taktikus és tele van meglepő dolgokkal és nagyszerű bölcsességekkel. Nem gondoltam volna, hogy egy török sorozat ennyire jó lehet.
2011. máj. 26. 20:48
 4/27 anonim ***** válasza:

Én nem a tvben követem: letöltöm :P

Tvre nincs mindig időm. Kb a 9dik résznél tartok, de már most odavagyok érte. Hogy miért, azt előttem leírtad, kedves kérdező :) Xtiahn 19F

2011. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
BAHAR A SZERELMEM!!!!!!!!
2011. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

15-20 rész után abbahagytam.

Készül-készül a nagy bosszúra,aztán meg mégsem nyír ki senkit.

És azt sem hiszem,hogy akinek életében 1db szexuális kapcsolata,1db aktusa volt,az ilyen szinten jó manipulátor,csábító lenne,mint amilyennek a főszereplő be van állítva.

Uh enyhén hiteltelen.Gyenge Monte Cristo koppintás.

Viszont a keleti íze egyértelműen pozitív.Főleg a "bátyám"ozás:).

2011. jún. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Fordulatos, itt tényleg mély érzelmekről van szó. Ezel vívódik, utál és szeret. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szeretem :) És nagyon jól néz ki Ezel és Ömer :)
2011. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
0%
A végére szinte mindenki meghal. Még az Ezel is :( A Bahar, a Tefó, A Kamil nem sokára, majd az Aysan is...
2011. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
szerintem nagyon izgalmas!!!ja és aki szerelmes baharba ne örüljön mert bahart meg fogják ölni!!! :'(
2011. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A két utóbbi hozzászóló véleményére nem voltam kíváncsi. És szégyelljék magukat, hogy elrontják mások örömét. Milyen emberek vagytok ti?
2011. jún. 21. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!