Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy érzitek magatokat, hogy...

Hogy érzitek magatokat, hogy vége "A királyi ház titkai" című sorozatnak? (Kérem csak olyanok írjanak, akik látták! )

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom, hogy vége, olyan ürességet érzek. Szívesen néztem volna még sokáig. De most nekiállok a Yi san-nak, bár szerintem Dong yi marad a kedvenc. :)
2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, ajánlom. Főleg az elejét, mikor a szereplők találkoznak. Azon szakadni lehet a nevetéstől! :)
2011. máj. 26. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg tudnád nekem mondani, hogy a Dong yi openingjében mi az az "ágyús-harcolós" rész? Hol volt benne olyan?
2011. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az az a rész, amikor a koronaherceget megtámadják, mert Chang Mujol fél, hogy Joning király lesz és akkor neki annyi.
2011. máj. 26. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, az az a rész amikor a Penve szövetség tagjait akarják kiszabadítani Cson szu-ék. (Még az elején van, még Dong yi apja a vezér)
2016. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom, hogy vége lett azóta kb.3000x néztem meg újra és újra. Még mindig ugyanúgy tudok rajta nevetni, sírni és izgulni is. Bárcsak sose lett volna vége!
2016. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!