Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a "Szerelmünk...

Aki látta a "Szerelmünk lapjai" című filmet, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Én személy szerint végig bőgtem. 20 éves vagyok. Annyira megható, és olyan romantikus volt. A vége kissé homályos, most akkor a nőnek megbomlott az elméje? (de miben?) És együtt haltak meg? Jajj tuti, hogy az éjjel nem tudok aludni, mert egész végig ezen fogok agyalni!
2011. jún. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alzheimer kóros volt, ez egy olyan betegség amiben az ember elfelejti a szeretteit, barátait, emlékeit. A film engem is nagyon megfogott, pedig nem vagyok oda az ilyen tipikus, csöpögős filmekért, de ez gyönyörű volt.
2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi! Szerintem is nagyon gyönyörű film. Kb. 20. perctől sírtam (de nagyon), a végén már szinte zokogtam. Jó lett a film, de kicsit kár, hogy alzheimeres lett a nő, már azt hittem jó vége lesz, hogy visszament a férfihez. :D
2011. jún. 5. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

én láttam, tetszett, de egyáltalán nem maradandó élmény. nekem spec eszembe se jutott, hogy bőgjek rajta. egy könnyű délutáni kis filmecske volt. kissé erőltetett, csöpögős és kiszámítható, de a műfajában elég jó

17L

2011. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az jó. Lehet azért, mert sok mindenen mentem keresztül! Párommal az ismerkedés része szinte egy és ugyanaz. Ő volt a kis "szegény" fiú, aki (szüleim szerint) nem való hozzám, de nagyon szerelmesek voltunk. Több évbe telt, hogy elfogadják. Addig meg kilógtunk egymáshoz, bemászott hozzám, hogy együtt aludjunk, és reggel 4kor kelt, hogy le ne bukjunk! Most már a vőlegényem! :)
2011. jún. 5. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
zseniális
2011. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csodálatos film, egyik kedvencem! viszont én egyáltalán nem sírtam rajta, egyedül a végét taáltam meghatónak, de azon se bőgtem.
2011. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szép film, romantikus, drámai, megható, de én nem bőgtem rajta. nekem ez már a túl sok nyál kategória.
2011. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
eredeti nyelven 1000szer jobb,mint szinkronosan
2012. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!