Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóban rosszban rajongók! Ez...

Jóban rosszban rajongók! Ez most mire volt jó?

Figyelt kérdés

lécci csak olyanok írjanak, akik szeretik és szokták nézni a Jb-t.

miután kirúgták Damu Rolandot, felvették Szikszai Rémuszt Előd helyére.de mostanában nem szoktam látni Várnagyot.hová lett?kiírták a sorozatból Előd karakterét?és ha igen, akkor minek kellett felvenni egy új színészt?

nem azért kérdem, mert Előd rajongó vagyok, csak érdekel, és azt a részt nem láttam, amikor elment.vhol azt olvastam, hogy elutazott , ez igaz?

köszi a válaszokat.


2011. jún. 11. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én csak pár ártalmatlan kérdést szeretnék föltenni:

Mit szeretsz a sorozatban? Miért nézed? Milyenek a színészek? Milyennek találod a sorozat menetét (érdekes,mindig más,egyhangú..stb)?

2011. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A március 30-i (lent) bejegyzésnél még játszik Előd. Azt hiszem elment külföldre a forgatókönyv szerint, de majd jön haza. A linket nézve talán megtudod.

[link]

2011. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ:))most már tudom , hová tűnt:)

nem tudnám megmondani, miért szeretem a sorozatot.csak úgy szeretem.kb.3 éve vagyok ilyen nagy rajongó.:)szerintem jó színészek vannak benne.néha kicsit eltér a rendes valóságtól, de szerintem ha mindig csak egy átlagos hétköznapot mutatnának, az uncsi lenne.vannak benne izgi szakaszok, szerelmesek is stb.de miért kérded?

2011. jún. 11. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem eleve a forgatókönyv megkívánta h most picit ne szerepeljen



de az is lehet h nem vált be kapóra jött h pár hétre kiírhatták..

2011. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen , az is lehet:9

köszi a választ!:))

2011. jún. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!