Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok az új (kilencedik)...

Mit szóltok az új (kilencedik) Trónok Harcának utolsó jelenetéhez?

Figyelt kérdés
Erre senki sem számított, mi?:D
2011. jún. 14. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hülyegyerek elspoilerezte :( De nem tudtam a pontos körülményeket, úgyhogy csak onnantól tudtam, hogy idő van, mikor Arya kérdezte, hova megy a kissrác. De így is borzongató volt. Vicces amúgy, mert pont addig olvastam a könyvet, hogy az utolsó két rész már újdonság legyen, de nem hiszem, hogy kibírom hétfő reggelig.
2011. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyámék el se hiszik, bizton állítják, hogy valaki megmenti Eddardot:D pedig onnan, ahonnan elkapták a kamerát már tuti nem. Én arra vagyok kíváncsi, hogy ugyebár Jamie apja őt akarja királynak, mert mondta, hogy azzá kell válnia, akinek mindig is kellett volna lennie. De mi lesz, ha kiderül, hogy Joffrey is Lannister? Még ha fattyú is. De a neve meg Baratheon. Tehát az öreg így nem tud dinasztiát alapítani. Elteszi majd láb alól a saját unokáját(duplán unoka lol)? Bár lehet addigra már Robb leveri őket. Ami persze nem valószínű, mivel 18ezer embere van, Jamie meg megkapta a Lannister sereg felét, ami 30ezer. Na de majd kiderül már várom nagyon:D
2011. jún. 15. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a könyvet is, sokkal jobb!!! :D
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
el fogom, de majd utána. nem akarom lelőni a dolgokat:)
2011. jún. 15. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Már csak egy rész van, szóval ha most elkezded, a terjedelme miatt nem fogsz odáig eljutni. Max. abbahagyod arra a pár napra, ha olyan gyorsan haladsz. :)
2011. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ne máááár! mi az h csak 1 rész van? de azért lesz második évad, nem?
2011. jún. 16. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól meglepődtem az biztos.

Ilyet még nem láttam,hogy egy film főszereplője csak így távozzon.

Bár az számomra még meglepőbb volt mikor a sötét lovag levágta a lova fejét dühében.

2011. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne számítsatok sok jóra a sorozatot illetőleg, már a könyvek is kritikán aluliak. Az író szó szerint MINDEN fontosabb szereplőt megöl, tehát Ned Stark csak a kezdet..Megölik Robbot, Catelynt(aki élőhalott lesz),Brant és Rickont,Tywin Lannistert.. És még sorolhatnám.
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, te vadbarom IDIÓTA, nem ismered a spoiler kifejezést?????
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen én is azóta próbálom kitörölni a fjeemből amit írt... direkt írtam, hogy nem olvasom a könyveket, h ne lője le a poént. erre... na mind1
2011. júl. 22. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!