Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni az 1976-os...

Hol tudom megnézni az 1976-os Grizzly filmet magyar szinkronnal, vagy magyar felirattal onine, vagy honnan tudnám letölteni? Nem telálom sehol, csak idegen nyelven.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

ha torrent fájl jó lesz, akkor küldj egy privit. megtaláltam. 1976, Grizzly magyarul.


Rendező: William Girdler

forgatókönyvíró: Harvey Flaxman, David Sheldon

operatőr: Wiilliam L. Asman

zene: Robert O. Ragland

producer: Harvey Flaxman, David Sheldon

vágó: Bub Asman, Christopher Ness


Szereplő(k):


Christopher George (Michael Kelly)

Andrew Prine (Don Stober)

Richard Jaeckel (Arthur Scott)

Joe Dorsey (Charley Kittridge)

Charles Kissinger (Dr. Samuel Hallitt)

Joan McCall (Allison Corwin)

Kermit Echols (Walter Corwin)


Egy hatalmas grizzly medve terrorizálja a gyanútlan kempingezőket és kirándulókat a nemzeti parkban. A park vadőre véget akar vetni az áldatlan állapotoknak, de a felelőtlen igazgató és a vadászok nem támogatják az ötletet. Miután több ember meghal a vérengző állat kezei között, a vadőr nem habozik tovább, megkéri természettudós barátját, hogy kutassa fel a medvét és tegye ártalmatlanná. A tudós halála rádöbbenti az embereket, hogy ez a fenevad erősebb, mint gondolták.


ez kell?:)

2011. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!