Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet idegen nyelvű...

Hogyan lehet idegen nyelvű szinkronos filmhez magyar feliratot adni?

Figyelt kérdés
úgy halottam van valami program amivel elhet castlakoztatni és megjelenik a filmben a felirat..
2011. jún. 27. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

letöltöd a filmet, és megpróbálsz hozzá a neten olyan feliratot letölten, aminek ugyanolyan neve van.. (ez nem lényeg, de nagyobb esély van rá, hogy passzol) ekkor lemented, és általában tömörítei kell.. (én a winzipet használom) és egy mappában kell lennie a feliratnak és a filmnek, és ugyaolyan nevüknek kell lenniük.. és akkor már működik..

arról a programról nemhallottam, ha ezt már tudod, amit leírtam, akkor bocsi...:P

2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát biztos, köszi a mit leírtál, de nem világos, mert nincs mappa, alapból kínai film, YIP MAN 2 (második része) a címe ehez nem tudnál keresni valami feliratot?... :S
2011. jún. 27. 16:15
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltötem a megfelelő feliratot csak már azt nem tudom hogy micsináljak vele! :S
2011. jún. 27. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

csinálj egy mappát.. (célszerű a film címét adni neki névnek.. vagyis átnevezés, de ez nem lényeg.. lehet a mappa neve fapapucs is, olymindegy..) tedd bele e filmet, és a feliratot... aztán van tömörítőprogramod? mert nekem van a winzip, amit letöltöttünk.. (ezt a nővérem csinálja, de sztm nagyon sok ilyen program van) ha már megva a tömörítő, tömöríteni kell, és akor kapsz még egy fájlt, és annak a nevének kell megegyeznie a film nevével..

de szerintem a legnagyobb gondot itt a tömörítés okoz.. abban sajnos nem tuok segíteni..:/

2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!