Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy/hol lehet megnézni az...

Hogy/hol lehet megnézni az Amerikai História X végét (amit betiltottak állítólag) magyarul?

Figyelt kérdés

letöltés kell.

ezt találtam: *****

de ez nem a második rész,hanem az első,ráadásul mégcsak nemis angol.

meg trailert is találtam amásodik részhez:

http://www.youtube.com/watch?v=BrFpFBIWMaU

akkor még azt is hozzátenném a kérdéshez,hogy:van második rész?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 21. 14:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem is tudom,miért raktak bele ilyet...hányingerem volt.
2011. jún. 21. 19:55
 12/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Azért mert sok börtönben tényleg van ilyen...ugye ott lányok nem nagyon vannak aki meg amúgy is köcsög az könnyen rá cuppan a dologra...
2011. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A börtönben ez nem a szexuális vágy kielégítéséről szól, sokkal inkább a dominanciáról, hatalomról. Ha valakit megerőszakolnak, az iszonyatos pszichológiai megrázkódtatás az áldozatnak, sokkal nagyobb, mint bármilyen más fizikai bántalmazás. Ez a "börtönkultúra" undorító velejárója, s a cél az, hogy az áldozatot megbüntessék, megtörjék, és tisztázzák előtte, ki képviseli a hatalmat. Mint ugye a filmben a Derekkel szemben álló "nácik" és emiatt másztak rá Derekre...
2011. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
22%
Hát nem tudom,én biztos nem tudnék "közösülni" egy férfival bármilyen "alfa-hím" pozíció is lehet az cserébe.14/f
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy én nem, én se lennék képes, de hogy valaki ilyet tegyen ahhoz nagyban kell, hogy befolyásolja az alvilág s a börtönélet, ami igencsak el tudja korcsosítani az embereket. Ja és azt nem mondtam, hogy sok ilyen támadásban az őrök is részt vesznek...
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaj, persze hogy nem akart lenni =P
2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
45%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy rasszista barom vagy, szóval ez a film nem neked készült, főleg ha nem kaptál èszbe tőle ;)
2015. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!