Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha választani kéne akkor...

Ha választani kéne akkor south park vagy family guy?

Figyelt kérdés

Én inkább south parkot nézném mint a family guyt, mert a family guy annyira.. szóval tele van pakolva "cutaway" jelenetekkel ami nagyon idegesítő, hogy folyton beteszik, mert egyáltalán nem tartom viccesnek és ezekkel a jelenetekkel a játékidő közel fele eltud így menni és ráadásul még eröltetettek is,

(egyébként tudom, hogy ez már volt itt kérdés)


2011. jún. 21. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
South Park.
2011. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a mostani sout park részek meg már unalmasak nem tudnak újat kitalálni
2011. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Már én is unom a South Parkot.

A Family Guy-ba bevágott jelenetek néha engem is idegesítenek, de több benne a poén mint a South Parkban.

2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Family guy.
2011. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Futurama
2011. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen a Family Guy. Sokkal jobb az egsz fölépítése, imádom a bevágott jeleneteket(ha nem a 3 perces zeneszám az, aminek s semmi köze az egészhez), meg az egész spontánságát ;)
2011. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
South Park, mert régebbi részeket többször is meg lehet nézni. Engem a Family Guy sokszor idegesít, néha pedig szinte lehangol.
2011. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Háááát inkább Simpson család :)
2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

South park

FG nekem is erőltetett általában.

Na meg az örök Simpson család :D

2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mond, nekem örök kedvencem a South Park. A Family Guy valamiért baromira nem jön be. Egyszer belenéztem kb. 5 percre, elég is volt, de mivel alapelvem, hogy semmiről sem ítélkezem ismeretlenül, most is belevágtam. Megmondom őszintén, az első 3 perc után alig vártam, hogy vége legyen és 2 perc volt hátra belőle, mikor leállítottam, mert annyira szarrá untam magam rajta. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit néz, én nem szólok bele és - sokakkal ellentétben - nem pontozom le az ellentábort sem. Hiába trágárabb és durvább a South Park, ezzel egyetemben eredetibb és értelmesebb is, én mindenképp rá voksolok! SP 4ever!
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!