Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ami most megy a Comedy Central...

Ami most megy a Comedy Centralon Family Guy rész az melyik? Mi a címe, és melyik évadból van?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy letöltési linket is tudna adni azt nagyon megköszönném. Eddig láttam mind a 8 évadot, de ezt a részt még soha, és ha jól tudom a 9. évadot még nem adják magyarországon. Valamint a port. hun olvastam hogy már van 10. évad is.
2011. nov. 1. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A tvs faszi házába vannak, és keresnek egy gyilkost, annyit csíptem el hogy a híradós nő Loisrea fegyvert fog, Peter pedig már megint nem ért semmit. Elérhető már valamelyik torrent oldalon valamilyen formában a 9. évad?:)
2011. nov. 1. 23:22
 2/12 anonim ***** válasza:
9. évad első rész, felirattal vagy angolul biztosan fenntvan.
2011. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor mától kezdték el vetíteni a 9. évadot? Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. ment a zöld kéz, de további tippeket még várok.
2011. nov. 2. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem tipp volt, TV ügyileg nem vagyok otthon de gondolom ugyanaz mint az angol.

2011. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár nem értem hogy ha már a TV-ben leadták miért nincsen fent magyar nyelvűen a torrent hálózatokon.
2011. nov. 2. 11:32
 6/12 mus musculus ***** válasza:
Basszus, ezt a részt én sem találom sehol magyar szinkronnal, pedig tegnap elég sokáig kerestem.
2011. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt olvasom a comedycentralon, hogy a 10. évadot kezdik adni a tv-ben. mi van??? és a 9.-et kihagyták? nekem nincs itthon tévém, valaki felvilágosítana, hogy mi a tosz van?
2011. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magyaroknál megvolt kavarva valami valamelyik évad fele volt a felüknek,és 2 évadot egyre raktak le.amit keddven láttál az a 10.(9.évad első két része) minden kedden fél 11es kezdettel uj évadbol adnak dupla részeket..szoval nem maradtál le még semmiről.Netem szvsz elöbb utobb fel lesz (:
2011. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó rész, én is kerestem. Szóval köszi :D
2011. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De ez nem tiszta: Most akkor a 10. évadot játszák?:O
2011. nov. 5. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!