Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van az, hogy a Barátok...

Hogy van az, hogy a Barátok köztben mindenki csizmában, meg félcipőben van otthon?

Figyelt kérdés

Sehol egy váltó ruha,ha főznek azt is öltönyben teszik, otthon ha TVznek azt is cipőben,öltönyben...

Azon se lepődnék meg ha ezek télikabátban mennének fürdeni.

És akkor ügye ott az idő eltolódás, Nóráék lánya, hogy lehet akkora nagy? na meg Zsolt fia is elég nagy.


2011. jún. 22. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

az amcsi filmekben is mindig cipőben vannak otthon, pedig az életben nem jellemző (megkérdeztem már nem egy amcsit XD)

A többit nem tudom, nem nézem.

2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi is állandóan ezen röhögünk, hogy pl egyik nap "reggel" Nóra tökéletesen belőtt hajjal, szép ruhában iszogatta a reggeli kávéját. Mindenkit csak akkor látni pl edzőcuccban amikor kifejezetten edzeni megy. Az is vicces, amikor Linda kitipeg csinálni egy turmixot teljes sminkben, csőfariban, blúzban és mellényben, ráadásul ott van az az elmaradhatatlan magassarkú csizma. Igen, az is vicces, hogy amikor én külön egy olyan pólóban főzök ami miatt nem fájna a szívem ha pl felgyulladna a konyha és ezt dobnám a tűzre, akkor Miklós valami eszméletlenül drága ingben főzi a spagettit. :D

Az időeltolódásra nekem az a magyarázatom, hogy szerintem egy rész alatt két napot lenyomnak, meg ugye nekik mindegy az évszak, díszlet az díszlet, kivéve az utcai jeleneteknél. (n kb fél éve jöttem rá, hogy nicns egy ilyen ház, minden lakása berendezve, kávézóval, pedig 6 éve nézem :D)

Én tegnap azt a furcsaságot néztem, hogy amikor Géza kért egy energiaitalt pont kitakaródott a doboz és azt is üvegpohárban kapta meg.

2011. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!