Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3D-s filmet hogy nézhetek otthon?

3D-s filmet hogy nézhetek otthon?

Figyelt kérdés

Egész pontosan az érdekelne, hogy ha letöltök egyet, akkor azt monitoron/tv-n keresztül meg tudom-e lesni, vagy csak projektorvászonra kivetítve?

Valamint hogy a moziban is használatos 3D szemüveg jó-e, vagy olyan speckó kék-piros 'lencsés' szemüveg a megfelelő hozzá?

Nem értek hozzá, csak kíváncsiskodom, hogy növelhetem az otthoni filmezés élményét :)

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 8. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy ahhoz direkt 3D-s TV kell, bár lehet van más módja is...
2011. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kell külön vászon, ha csak nem házimozit akarsz, egyébként meg a piros-kék szemüveg is tökéletes erre. A moziban lévő szemüvegek nagyon drágák, darabja 5000-től 50000-ig terjed, de a piros-kék szemüvegek ugye párszáz forintosak. Nagyjából értek hozzá, mert a testvérem is ezzel foglalkozik.
2011. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát ahhoz kellene otthonra egy 3d-s tv , vagy monitor , meg persze a szemüveg. sztem a szemüveg meg hogy milyen kell , az oda van írva a 3d -s filmekhez amelyeket le akarsz tölteni.
2011. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2. azt mondod hogy egy sima tv-n is meglehet nézni egy 3d-s filmet? mert nekem hd ready tvm van megvettem egy dvd-t amihez adtak szemüveget is és hát mondhatom hogy nem jó -.- mérges is voltam mert azt hittem hogy így működik ... de hát nem .
2011. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A 3D-s TV technika nagyon drága, de tesómék külön kaptak a Samsungtól egyet tesztképpen, meg ahhoz már nem is jó a kék-piros szemüveg. Az úgynevezett "anaglyph" ez.
2011. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én a CTR tévémen is néztem már háromdés filmet háromdében szemüveggel :D A mozis szemüveg meg "ingyen" van, ha jól csinálod :D:D
2011. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát sima TV-n nemlehet megnézni szemüveggel.
2011. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bár pl. ha kék-piros szemüveggel akarod megnézni, akkor a monitoron a 3d-s filmet lehet megnézni.
2011. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most ez úgy jutott eszembe, hogy moziba néztünk 3D-s filmet, és a szemüveget ugye megtarthattuk...csak az nem piroskék lencsés, hanem egyszínű...ilyen sima :D Gondoltam valahogy csak hasznosíthat... :)


És ha projektorvászonra vetítek ki egy 3D-s filmet, akkor azt tudom 3D-s filmként élvezni valamilyen szemüveggel? :) Vagy túlbonyolítom a dolgokat:D ?

2011. jún. 8. 19:38
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

"..és a szemüveget ugye megtarthattuk."

Hát nem, igazából vissza kellett volna add a kijáratnál álldogáló alkalmazottaknak:))

2011. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!