Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a Skinshez hasonló sorozat...

Van a Skinshez hasonló sorozat? Kicsit drogos, kicsit depis, kicsit szerelmes, kicsit szexuálisan túlfűtött valami? :D

Figyelt kérdés
Esetleg film? Itt az angol Skinsre gondolok, mert az amerikai nem lett a legjobb.
2011. jún. 22. 13:57
 1/8 szancsopanza ***** válasza:

Gossip girl?

NAgyon sok barátnőm szereti.

2011. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szancsopanza ***** válasza:
mozicsillag.hun meg tudod nézni a sorozatot.:)(az előző voltam)
2011. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nekem az annyira nem jött be. :/ de azért köszönöm! :)
2011. jún. 22. 23:23
 4/8 anonim válasza:
Én is skinshez hasonló sorozatot keresek de nem igazán találtam. én nagyon imádom azt a sorozaatot *-* legjobb. de tudom ajánlani a kaliforgiát nekem az is bejött de mondjuk nem annyira mint a skins.
2011. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. okt. 26. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Blue mountain state
2012. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
született feleségek :D
2012. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudom hogy nagyon régen kérdeztétek, de kiírom, hátha segítek valakinek. én is ugyan ezen a téren keresgéltem / én is imádtam a Skins-t/ és rábukkantam a Misfints-re (Kívülállók)-ra. szerintem az első 2-3 évad fantasztikus, de ahogy az lenni szokott a 4. évadra, eléggé elromlott. legalábbis szerintem.
2013. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!