Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lehet, hogy...

Szerintetek lehet, hogy valahogy sikerülne benne játszani?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, szeretek színészkedni (nem játszok sehol meg semmi, csak úgy) nincs lámpalázam. nagyon gyorsan meg tudom tanulni a szövegeket. Szerintetek a Szent Johanna Gimibe, ha lesz filmbe, akkor van esélyem, egyszerű "halandóként" bekerülni??
2011. jún. 22. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek egy kis nyelvtant tanulj.

játszok = játszok (bár a jászok is jó, ha paraszt vagy)

filmbe = filmben


Amúgy meg az egy dolog, ha te "szeretsz színészkedni", vagy úgy gondolod, tehetséges vagy, a valóság viszont megint más. Ettől persze lehetsz tehetséges, ezt látatlanban nem tudhatom.

A lámpalázadat meg megnézném, amikor 50-en állnak körül és belenyomnak egy kamerát az arcodba.

Bekerülni ebbe, vagy akármilyen filmbe csak úgy tudsz, ha rendeznek szereplőválogatást, azaz castingot. Ha arra elmész, és ügyes vagy, meg persze megfelelőnek találják a karakteredet, a megjelenésedet, stb, akkor igen, beválogathatnak a filmbe, de hogy milyen szerepben, azt ők döntik el.

De szerintem 12 évesen inkább még tanulj, azzal többre mész, aztán ha tényleg érdekel a színészkedés, bőven ráérsz még foglalkozni vele, színjátszást tanulni, stb.

2011. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
játszok = játszom
2011. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért, nagyon fáradt voltam. a lámpalázamat pedig tudom, hogy nincs, mert olyan sportot űzök, amiből sokszor van fellépésünk. és nemegyszer akkor teltházas sportcsarnokban lépünk fel, vagy nagy sportágválasztón.(ezt nem felvágásnak mondom, hanem hogy tud, hogy nincs lámpalázam...)
2011. jún. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!