Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Modern Warfare 2-vel akarok...

Modern Warfare 2-vel akarok játszani, de elfelejtettem a jelszavam. :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rányomok, hogy elfelejtett fiók felderítés, tudom a fióknevemet, aztán elküld nekem 1 kódot azt a kódot be kell írnom, majd a titkos kérdés válaszát is, de itt a probléma mivel nem tudom azt sem -.- haverommal lefényképeztettem mind a 6 kérdést ( Mi édesanyád leánykori neve?, Hogy hívják a házikedvencedet?,Ki volt a gyermekkori hősöd?,Melyik városban születtél?,Hogy hívják az iskoládat?, Melyik a kedvenc csapatod?) Na most ebből mindre írtam több féle választ, több féle változattal, de egyszerűen nem fogad el semmit mi ilyenkor a teendő?
2011. júl. 13. 19:39
 1/5 anonim válasza:

Na ez az igazi kockaság!:DDDDDDDDD

Egészséghez irni a játékot XD

2011. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
:O Asszem kicsit eltévedt a kérdésed... :)
2011. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hehe, tényleg... Gyötrő elvonási tüneteid vannak vagy mi?! XD
2011. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
véletlen írtam ebbe a téma körbe :S :D
2011. júl. 13. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
már megvan gyíkok :D
2011. júl. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!