Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Paranormal Activiti 1-2...

A Paranormal Activiti 1-2 tízes skálán mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés

Meg akarom nézni de nem merem!

Még kezdő vagyok horror téren!

Megnézzem?


2011. jún. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan 6-7 körül van szerintem. Bár nekem nem tetszett! :) Nézzél előbb thrillert ha még nem megy a horror. Vagy nappal és ne este nézd meg.
2011. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HA kezdő vagy, ne nézd meg.Én tapasztal vagyok és mégsem tudtam aludni.

Kezdők a Sikollyal kezdjenek, aztán KÖR, Fekete VÍZ és így tovább.

2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy ijesztő, meg uristen..hát nem azért mondom de én is ezt hittem látva az előzetest..maga a film ..végig untam..az biztatott hogy a vége izgalmas lesz..hát nem lett. Szerintem időpocsékolás megnézni..keress valamit amit tényleg horrornak lehet nevezni:D
2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem se nagy durranás, bár én már sok horror filmet láttam, szóval lehet ezért nem volt ijesztő. Ijesztés alapján kb. 2-3ra értékelném, de egy kezdőnek biztos durvább. Én személy szerint végig vártam azt a jelenetet, mikor a takaróm alá bújok :), de sajnos nem jött el :(. Ezért a film nem is tett nagy hatást rám.
2011. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amikor megláttam az elején azt a bejátszást, hogy köszönjük a rendőrségnek a felvételt meg stb, stb, akkor nagyon paráztam, hogy mondom úr isten, ez egy igaz történet, igazi felvételek. És ahogy megnéztem a filmet teljesen beparáztam. De aztán utánaolvastam, és egyáltalán nem igaz...

Így a második már nem volt ijesztő, tudva, hogy fake.

2011. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden embernek más a félelmetes.valaki megijed tőle valaki pedig végig unja a filmet.változó.emberfüggőek a filmek is.:DD
2011. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fekete víz? Soha ne nézzétek meg. K*urvára nem ilyesztő egy beázott plafon, elaludtam közben-.-. És a kérdésre válaszolva:-(9),eszméletlenül sz*r film, mindig kiráz a hideg, ha meglátom, hogy valaki odaírja pl. a legBRUTÁLISABB filmekhez,sőt még ilyesztőnek sem lehet mondani, szerintem csak elpazarolsz másfél ó0rát az életedből;)
2013. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!