Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Ti várjátok a...

Vámpírnaplók! Ti várjátok a harmadik évadot? És vajon mi lesz benne?

Figyelt kérdés
A végén ugye rengeteg elvarratlan szál maradt, pl hogy Klaus előcsalogatta Stefanból a gonosz oldalát, Jeremy pedig találkozott a halott exeivel, Elena meg bevallotta Damonnek, hogy kedveli, majd megcsókolta. Vajon Stefan meddig marad Klaus mellett? Azok szellemek Jeremynél? Damon és Elena között kialakulhat valami? És mivel az Elsők évada lesz, visszahozzák Elijaht, és láthatjuk a családját is? Esetleg a legelső Petrovát, akinek a hasonmásai Katherine és Elena?
2011. jún. 26. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan várom, kár h csak szeptemberre várható :(. Én személy szerint Damon fan vagyok, tehát remélem lesz valami izgi köztük :). Stefan szerintem egy jó ideig Klaus mellett marad, hisz nem úgy ismertük meg Klaust aki csak úgy elengedi az embereket ( de furcsa mód én nagyon bírom a stílusát ). Elijah-t pedig biztos feltámasztják a többi őssel együtt, mert ez az Ősök éve lesz és nélkülük nem lenne meg a vezérszál. Az első Petrova pedig tuti feltünik egy visszaemlékezésben, mert ez hozzá tartozik az Ősökhöz és legfőképpen Klaushoz és Elijahhoz
2011. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!