Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek van meg a Beverly...

Kinek van meg a Beverly Hills-i zsaru első része olyan szinkronnal, ahogy a "TV2" szokta vetitni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,elég régóta keresem,de semmi... előre is köszönöm !!!
2011. jún. 29. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A TV2 szinkronja nem az eredeti, hanem egy felhígított, szalonképesebb változat, ami miatt szépen el is veszett az eredeti hangulat. Ha rám hallgatsz, messze kerülöd ezt a verziót, és inkább az első, EREDETI szinkronra hajtasz rá. Hidd el, jobban megéri.
2011. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háth, sztem meg az erdedeti szinkron sokkal xarabb... nkem sokkal jobban bejön az a stílus, ahogy a TV2 vetítí... de ha már itt tartunk, a 2., és 3. részt, érdekes mód azok eredeti szinkronba mennek, s azokkal semmi gond nincs, azt nem kellett "szalonképessé" újraszinkronizálni ? áhh... sebaj... majd leadja a TV2 még vlmikor, s majd felveszem... :-j
2011. júl. 4. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, ami azt illeti, a TV2 az első és második részt GARANTÁLTAN újraszinkronizálta, nyugodtan elhiheted. A harmadikat nem tudom, de szerintem azt is.


Sok csúnya, szleng duma kijött így az eredeti szövegből, megváltoztattak hangokat, szóval annak rendje és módja szerint kinyírták az eredeti hangulatot.

Ha te ezt nem így gondold, az csak azért lehet, mert nem ismered az eredeti szinkront :)

2011. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!