Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan filmeket ami a...

Szőkecsaj kérdése:

Írnátok olyan filmeket ami a végső állomáshoz hasonlít?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

végső állomás 1-2-3-4-5

ezeket mind láttad?:D

2011. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

HAHAHAHA.. igen láttam.

nem azt mondtam hogy sorold fel a részeit-.-" hanem hogy van e hasonló film.

2011. júl. 1. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezem, milyen értelemben számítandó ez a hasonlóság? Kevés olyan film van, ahol a "Halál" meg van személyesítve, s úgymond ő gyilkol.

Vagy abban az értelemben, hogy fiatalok küzdenek benne és mégsem tucat horror? Mert ha az is jó, akkor már tudunk többet ajánlani...

2011. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. azisjó. végre vannak itt normálisok is.:)köszönöm.:)
2011. júl. 1. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
végső állomás 4 az a 3d-s de melyik az 5? nem is tudtam hogy van..
2011. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12.01-es vagyok

Tehát, igen, vannak itt normálisak is:) Én spec. csípem az oldalt, általában van, aki segít (ha nem is mindig), de tudni kell, akad egy-két "vicces" figura is... Lépj túl rajtuk:)


Viszont legközelebb én kicsit pontosítanám a kérdésemet, mert így valóban túl tág a dolog. Elképzelhető nem mindegyik ajánlásom felel majd meg az ízlésednek, az elvártaknak, de azért nyomok ide párat, ha már kérted:)

Először filmlink, aztán rövid indoklás, szerintem miért is hasonló, ok?


[link]

Itt nem a "Halál" van, hanem a Sátán, s nem is egy mai darab, de mondom, kezdjük az ajánlást klasszikussal. Iszonyat hangulatos, parás film. Ez után nem kell aludnod éjszaka...:)

[link]

Rejtéllyel indul ez a film is, aztán szépen lassan megtudjuk ki/mi áll a háttérben

[link]

Fiatalok és túlélés

Vigyázat, a film két címen is fut. Egyiken biztosan rálelsz

[link]

Az utóbbi évek egyik legjobb, legkíméletlenebbje (nem feltétlenül látványra)

[link]

Ez egy valóban kegyetlen, véres-beles film. Mutánsos:)

[link]

Fiatalok és... idegen lények (direkt nem ufót mondtam, mert nem kicsi, nagyszemű lényekről van szó)


No most röviden ennyi. Bízom benne, lesz benne, amelyik elnyeri tetszésedet. Írj majd, légy szíves, mennyire fogtak meg...:)

2011. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) szépen lassan megnézem mindet.:)
2011. júl. 2. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi hogy lenormálatlanoztál -.- már bocsi, de vannak olyanok akik nem is tudták, hogy van 4-5 ! ÉLŐ PÉLDA a válaszadók közt, én honnan a francból tudjam, hogy láttad-e vagy nem? -.- hát gratulálok....:)
2011. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!