Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatár: Aang legendája, Zuko...

Avatár: Aang legendája, Zuko és katara? (bővebben)

Figyelt kérdés

Már csak négy rész van hátra az utolsó évadból (3. évad, a tűz könyve). Annyit szeretnék kérdezni, hogy Zuko és Katara összejönnek-e, vagy lesz-e köztük valami?

Most néztem azt a részt amikor Zuko segít megkeresni a Déli kalózok volt vezetőjét, aki megölte Katara anyukáját.

Köszi.

(U.i. Zuko párti vagyok, de nem szeretném ha összejönne Katarával, én Aang-nak szurkolok ilyesmik, szóval ha mégis lesz köztük valami, azt lécci tapintatosan közöljétek:D..)


2011. júl. 1. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi közöttük :) De én nem kérdeznék meg ilyet. Jobb ha magadtól tudod meg.
2011. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen de már nem bírok magammal :DD köszi amúgy! :)
2011. júl. 2. 00:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Katara az utolsó részben elveszti ülőképességét… ;)
2011. júl. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hehe xD

amúgy végignéztem és eszméletlen jó :D tetszett nagyon :)

2011. júl. 2. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
miért lenne?te aztán nagyon nézhetted a műsort,mert ha láttad volna az összes eddigi részt,akkor nem kérdenél ilyen hülyeséget.meg egyébként sem tettek volna bele az alkotók ilyen hülyeséget.
2011. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Kedves" legutóbbi hozzászóló... ez most nekem szól?

AMikor kérdeztem, még nem néztem végig -.-

Viszont mikor végeztem vele, akkor írtam, hogy végignéztem és nagyon tetszett... grat.

2011. júl. 7. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:

ja,bocs,gondoltam láttad az első két könyvet meg azt,hogy Aang szerelmes Katarába,de úgy látszik tévedtem.

meg nem volt semmi,SEMMI arra utaló jel,hogy Zuko és Katara összejönnének.

ennyit erről

2011. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát tulajdonképpen igenis elég sok utalás volt ráXDPéldául hogy rögtön első találkozásukkor Zuko ugye kikötözte Katarát egy fához és még a nyakláncát is elvette.Hát nem romantikus?XD

Egyébként(most figyeljetek)alapjáraton a készítők azt tervezték hogy összehozzák őket,de még a sorozat közben gondoltak egyet és inkább Aang lett Katara párja.Az első könyvben ezért van sok utalás Zuko és Katara kapcsolatára.

2011. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom hogy neked milyen perverzióid vannak hogy szereted ha kikötöznek, de nem úgy tervezték hogy összejönnek nemtom hogy hol hallottad de elég hülyeség.

Amúgy Kataraang for ever!Nem véletlenül Katara talált rá Aangra.


De ha láttad a fejpánt részt akkor biztos jájöhettél hogy Katara Aangal jön össze.

2012. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző-Egyetértek veled!
2012. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!