Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A halál 1000 arca film miért...

A halál 1000 arca film miért olyan durva és tiltott?

Figyelt kérdés

de tényleg,miért?még nem láttam,milyen idegzetűeknek ajánljátok?

és valami konkrétumot mondhatnátok a filmről,hogy mi olyan durva/csúnya benne,annyit tudok,hogy igazi felvételek nem?


2011. júl. 4. 14:18
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
40%
én meg néztem de senkinek sem ajánlom 1000 forintért vettem meg mind a 3 vagy 4 részt ,hát nem tudtam hogy ilyen sza popcornt akartam enni a 3. percben kijött. SZÓVAL NE NÉZD MEG TÉNYLEG NE.
2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

szia. Nekünk megvan itthon az összes rész, kétszer láttam, egyszer egyedül néztem meg, egyszer meg ismerősöm akarta minden áron, ezért muszáj volt még egyszer.

A történetek igazak, a felvételek is valósak, mivel amikor a film készült nem volt még olyan technika, mint ma, csak a kamerás "jókor volt jó helyen"


Nekem a legmegrázóbb jelenet az volt amikor a kínaiak egy kölyök huskyt nagy gonddal kiválasztanak, simogatnak stb, aztán hazaviszik, felcsapják még ÉLVE a vágódeszkára, és csak úgy hasba szúrják, szépen felvágják, és kibelezik, de amikor a belei már kint vannak, a kutya még akkor is ordít! Komolyan mondom, hogy én azt a részt végig sírtam, és kimentem a kutyámhoz, aki történetesen husky, és kb 2 órát ültem csak mellette, és totál kiakadtam. Aztán mutatnak benne olyat is, hogy egy hülye ember négykézláb áll egy tigrisnek, hogy az a hátára álljon, aztán gondol egyet a tigris, és szépen leszakítja az ember karját...Vagy egy elmegyógy intézetben egy beteg hozzájut valamilyen szúró eszközhöz, túszul ejt egy nővért, és már rendőrök meg mindenki ott van, fegyvert fognak rá, de ő csak azért is nyakba szúrja a nőt....vagy egy srác bungee jumping-ol és túl hosszú a kötél, és fejest ugrik a földbe... meg hasonlók.

Én miután megnéztem, teljesen kiakadtam, de a kíváncsiságtól vezérelve megnéztem az összes részt(4 részes) de, megbántam, hogy kíváncsi voltam...

2013. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
11%
SEGITSETEK LEGYSZIVES! ma megvettem a halal 1000 arca cimu filmet XVD-n... de a 3. resze. es azert nem nagyon neztem csak bele-bele nezymtem, mert HALAL UNALMASNAK TARTOTTAM .nem volt benne semmi, csak annyi h egy unalmas emberke pofaz a halalrol.ennyi. szoval akkor en vagyok a vak, vagy figyelmetlen ,de tenyleg nincs benne semmi durva? igy 'estimesenek' akartam megneznj ezt a "horroet' de egy nagy szar. jot vettem en? 1000 ft-ot sem er. a furesz meg martirok mogott elbujhat -.-
2013. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
78%
Az állatok halála sose tetszett benne, de így, mikor látom mit tesznek az állatokkal, mosolyogva nézem végig az emberek halálát!
2013. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Loki88 válasza:
100%
Sziasztok tudom már eltelt kicsivel több mint két év! De viszont a kérdezőnek írnám,hogy én ajánlom a filmet láttam vagy 2szer 3szor érdemes megnézni szerintem! Nem horrorként kell nézni hanem úgy mint ha egy dokumentum filmet látnál! A másik aki írta,hogy minden jelenet valós igaz annak annyit írnék persze semmi kötözködés hanem csak annyi,hogy ha majmos jelenet meg a kutyás jelenet az mind a kettő mű volt! Plüss állatot vettek a közeli bevásárlóközpontba és csirkemájat tettek a plüss állat hasába viszont elég élethűen megcsinálták valóban! A majmos eset meg az agya helyén karfiol volt és valami piros lével öntötték le,hogy az látszódjon vérnek,persze a majom kis egy mű volt! Alapvetően nagyon jó kis film szerintem érdemes végig nézni mind a 4 részét!
2013. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
100%

Furcsa, hogy az internet korában azon vitatkoznak emberek egy filmnél, hogy a jelenetek valódiak e. Főleg úgy, hogy a DVD-n vannak interjúk ahol elmagyarázzák, hogyan csinálták a trükkfelvételeket. De, ha esetleg nincs meg eredetiben a film, akkor rákeresel YouTube-on:


http://www.youtube.com/watch?v=tJfZfberH-E

http://www.youtube.com/watch?v=dz9XP7qDFPY


Természetesen a filmben látható villamos székes kivégzés is megrendezett jelenet. Gyerekként én is legendákat hallottam erről a filmről és megfagyott bennem a vér amikor először láttam egy rongyosra nézett VHS kazettán. Mai szemmel nézve viszont egyáltalán nem tűnik félelmetesnek főleg annak tudatában, hogy a felvételek többsége megrendezett.

2014. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Kassash ***** válasza:
86%

Én megnéztem ezeket a "filmeket", és nem vagyok elmebeteg sem háborodott. Még Pszichopata sem.


Aki meg akarja nézni jelzem neki, ez nem játék film se nem horror. Ez kökemény valóság.

Mélyebben beletemettem magam, és pár nagyon nagyon régi infóból megtudtam hogy bár vannak benne megrendezett jelenetek, ezek mind valós események, a többi felvétel meg mind valóda! Ezek az esetek egytől eggyig mind megtörténtek!


A filmek lényege hogy bemutassa mi a halál! Nem esti mese vállalkozó szellemű buta gyerekek számára! Erősen 18+-os tartalmú mert valós eseteket mutatnak be benne, a betiltást is ezért kapta!


Ebben az élet írta a forgató könyvet és a halál pecsételte le! Ugyan ilyen esetek között van az amikor egy férfit a családja és a túristák szeme láttára evett meg egy oroszlán falka, vagy amikor egy robbantási szakértő a kamerák szeme láttára rossz kábelt kötött egy másikhoz és felhővé robbant.


A film megnézése ajánlott mindenkinek! Viszont figyelmetetem a jelentkezőket hogy orvosi javaslatra azok ne nézzék meg akik gyengébb idegzetűek! Az ilyen személyekben jellem torzulást okozhat!! És ez véresen komoly! Többek között ezért is lett betiltva! Mert voltak akik olyan mértékben kikészültek tőle hogy ön vagy közveszélyesek lettek!

( Lásd a példát a Dragonball rajzfilm! Pedig az rajzfilm!)


Az egyik kommentre viszont célirányosan reagálnék.

Pontosítva erre!

# 23/26 Időpont 2013-06-27 23:19


Te biztos ne nézd meg! Mentális szinten közelében sem vagy a valóságnak, éretlen és rettenetes módon korlátolt vagy, és ez nem degradálás! Ez a te lényed! Nem ismered a valóságot, és a közelében sem jársz! Te ezt a filmet ésszel fel sem fogod, és fel sem foghatod soha! Neked például nem ajánlott. Majd talán évek múltán... talán! De egy ilyen kinyilvánulás után, nem hiszek ebben sem!


Viszont pont az ilyenekről szól mint te. Akik röhögve sétálnak a halálba és még csak észre sem veszik csak mikor már vége a filmnek.


Vissza publikba.

Az állatos részek azért vannak benne mert a halálról szól! Nem elrettentésről! A halálról! Ebbe minden benne van ami kell!

2014. febr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Dr.G.M. válasza:
90%
Azért, mert élő felvételeket láthatsz benne kivégzésekről, vágóhidakról, boncolásokról. Én már többször is láttam, szerintem nem megrázó, mintha egy sima darabolós filmet néznél, inkább csak a tudattól rázhat ki valakit a hideg, hogy azok ott élő emberekkel történt meg, nem szerep, tényleg az utolsó perceiket látjuk.
2014. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
100%

Az az ember akit "felzabálnak az oroszlánok" elvileg Pit Dernitz-nek hívják, ha egyáltalán ez egy valós név. Ez talán a mai napig a legvitatottabb jelent a filmben, nem akarják elhinni az emberek, hogy megrendezett, pedig az. Sokan azzal érvelnek, hogy az IMDb-n látszik, hogy tényleg meghalt az illető: [link] Nyilván ez is csak a legenda része.


Számtalan dolog nem stimmel a videóval, a valóságban nem így támadnak az oroszlánok. Lelkes emberkék összeszedték a hibákat: http://www.youtube.com/watch?v=PSmgoOZabgc

2014. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

24- én is ugyanez vagyok

AMÚGY AKI AZT MONDJA NE NÉZD AZ OLYAN, MINT NE VEGYÉL TUDOMÁST ARRÓL, HOGY PL NAGY A KÖRNYEZETSZENNYEZÉS ÉS EGYÉB

CSAK AZ IGAZSÁG CENZÚRA ÉS MÁS NÉLKÜL, NEKEM UTÁNA INKÁBB MELANKOLIKUS HANGULATOM VOLT, ÉS ÉN SE BÍRTAM AZ ÁLLATOS RÉSZEKET, DE PL VALAMELYIK RÉSZ VÉGÉN NAGYON TETSZETT AZ A SZELLEMES JELENET, CSAK MÁR ELFELEJTETTEM MELYIKBE VOLT AZ

2015. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!