Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A halál 1000 arca film miért...

A halál 1000 arca film miért olyan durva és tiltott?

Figyelt kérdés

de tényleg,miért?még nem láttam,milyen idegzetűeknek ajánljátok?

és valami konkrétumot mondhatnátok a filmről,hogy mi olyan durva/csúnya benne,annyit tudok,hogy igazi felvételek nem?


2011. júl. 4. 14:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam minden részét,és nem csak 6 részből áll,hanem én 8 részt néztem,de állítolag 10 részes.


Hogy miről szól?Hát arrol,hogy tudassa az emberekkel,hogyha a halál eljön,nincs választása senkikek!Csak ezt 1000 módon mutatja be nekünk.Nyugodtan megnézhetik akik nem bírják az ilyet,mert valójában nem olyan borzasztó,de inkább azoknak ajánlott akik retegnek minden nap a haláltól.

2015. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
én sem láttam még, csak meséltek róla... olyan van benne hogy a kismajmot felöltöztetik, kikötözik egy asztalhoz, és röhögve verik szét a koponyáját és eszik meg az agyát! AZ ÉLŐ KISMAJOMNAK! vagy például a malacokat élve teszik bele a forrázóba.. az emberi halálokról nem tudok, de nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. szerintem erős idegzetű vagyok legalábbis a látványt bírom, viszont az állatoknál kiakadok! szóval ha szereted az állatokat és nem akarod felidegesíteni vagy sírni akkor ne nézd meg!
2015. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Szerintem a levagott fej a vazabon volt a legdurvabb!
2016. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
100%

Nos, én láttam a filmet, és azt kell hogy mondjam, hogy nem szeretem azt a hozzáállást, amikor az emberek egy filmet okolnak a tartalmáért, miközben a film csak tényeket mutat be. Pl. nem a film készítője találta ki, hogy egy étteremben élve szolgálják fel a majmokat, és a vendégeknek kell megölni őket az elfogyasztás előtt. Persze lehet azt mondani, hogy ahelyett, hogy lefilmezte, tennie kellett volna ez ellen valamit. Tudott volna? Kétlem, hiszen ott, ahol az étterem van, ez hagyomány, a kultúra része. Állatok elfogyasztásával kapcsolatban szerintem bőven lehetne hasonló példákat mondani, szerte a világon, és ez egyhamar várhatóan nem fog megváltozni.

Nekem a magyar szinkron alapján az jött le, hogy a film készítője sajnálta azokat, akik meghalnak (no persze nyilván az ő fejében volt erre az igazi válasz, amit már a sírba vitt), és talán úgy gondolta, hogy azzal, hogy bemutatja ezeket a dolgokat a világnak, felhívja rá a figyelmet (amellett persze, hogy nyilván sok pénzt bekaszírozott). Szerintem sok halálesetből okulni is lehet, amik a filmben láthatóak.

Azzal meg megintcsak nem értek egyet, hogy aki ilyen filmeket néz, az gyilkos meg aberrált meg satöbbi lesz, mert ilyen alapon már fél Amerika és Európa aberrált lenne :)

2017. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Megnéztem a majmos részt nem tudom mit vagytok úgy oda tőle . Pik pak fejbeverték.
2021. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Én nem vagyok érte odáig, csupán annyit írtam, hogy ha valamit be akarnak tiltani, az nem a film kéne, hogy legyen, hanem inkább a tevékenység, amit lefilmeztek.
2021. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Miért kellene betiltani ?

Ha valaki ezt szereti csinalja . Ha neked nem tetszik akkor ne menj oda.

Csak majmokrol beszélünk és nem kínozzák őket csak gyorsan fejbeverik .

2021. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 kamureg válasza:
100%

Sziasztok.

Nos igen a halál 1000 arca... Érdekes kérdés.

Láttam mind a 8 ha ennyi van 8 részét és hát őszinte leszek .

Igen nem egy esti mese de nem is horror.

Ez a valóság !

Miről is szól ?

Az emberi butaságról,balszerencséről és a népekről, és persze mindez kendőzetlen tálalásban.

Nagyon sokan kiemelték a majmos és a kiskutyás részt...

Más kultúra más felfogás !

Próbálj egy hindut rávenni a marhahús megevésére, hoppá az nem fog menni :)

Nekem is van a mi kulturánkban elfogadott házikedvencem ( 1 kutyus és 3 cica) sosem bántanám és meg nem enném !

Biztos ?

Az éhség nagy úr !!!

Na de vissza a filmhez,el kell fogadnunk a hallál az élet velejárója aki akarja megnézzi aki nem az nem ...

Tényeket közöl és objektív módon.

Az ember a legvadabb állat a természetben és ez tény .

Kiknek ajánlom , akik készek elfogadni a valós világot a hétköznapokat a tényeket.

Becyukhatod szemed élhetsz a kertvárisban de attól még lesznek leszámolások,polgár háborúk, balesetek,más kultúrák...

Nézd mint egy dokumentumfilmet a való életről és dönts te magad !

2022. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Én is láttam.

Oké, az állatos részeket, amikor kínozzák őket végig pörgettem.

De többi érdekes.

2022. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!