Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hivatalosan be lehet vinni a...

Hivatalosan be lehet vinni a moziba olyan ételt és italt amit nem ott vásároltál?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet,csak illetlenség,de valaki azt mondja igen,valaki azt nem.Most lehet vagy nem?Már régóta érdekel,hogy feleslegesen dugdossuk-e a TESCO-ba vásárolt holmikat amikor bemegyünk. :)
2011. júl. 6. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Rejtsed el a táskádban.

2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
"Hivatalosan" nem tilos, hiszen nem ellenőrzik a nálad lévő táskát, és annak tartalmát, de szerintem elég nagy tahóság moziban kajálni. Enni az étteremben kell, az arra való, a mozi meg filmnézésre. Másokat zavarni a papírzörgéssel, meg a csámcsogással, italkortyolgatással elég nagy tirpákság és neveletlenség szerintem.
2011. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ehhez képest a mozi is árulja a pattogatott kukoricát,akkor ők is tahók?Mert ugye azt is el lehet csámcsogni,sőt van olyan menüjük is ahol csokit adnak hozzá azzal meg zörögni lehet!
2011. júl. 6. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Igen, szerintem oltári parasztság film közben zabálni, mivel ezzel simán zavarhat az ember másokat, akik baromira nem kíváncsiak mások kajálására, mivel nem azért vették meg a drága mozijegyet, hanem a filmért. Én legalábbis így gondolom.


A mozi részéről ez szimpla üzlet, totál lesz@rják az emberek filmélményét, nekik a kaja/pia árulása csak további jövedelem, semmi más.


Részben ezért sem járok túl gyakran moziba...

Emlékszem, a 2008-as Moziünnepen a Sötét lovag első fél órájában valami hótparaszt idióta, meg a hasonlóan IQ-bajnok nője mindenféle sz@rt összezabáltak mellettem, szóval plusz effektként a csámcsogásukat is élvezhettem.

Lefogadom, hogy egy kanyi büdös szót nem értettek a filmből...

2011. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hozzá tartozik a hangulathoz.A mozi azért is jó,mert több emberrel nézhetsz filmet,és egy bizonyos zajszintig azzal sincs baj,ha az ember közben pattogatott kukoricát meg hasonlókat eszik!Azért sok ember nem bírja ki némán azt a több mint egy órát,főleg ha nem olyan jó a film,de azért neked is igazad van,egy szint felett tud idegesítő lenni!
2011. júl. 6. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom de én is dugdosni szoktam a kaját :D Mondjuk szerintem észreveszik mikor a farmerom két első zsebében egy-egy sajtburger vanxd..
2011. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%
Hát én azt mondom hogy lehet, mert én mindig viszek valami más kaját is pl. chipset.. (azért mert idegesít amikor a fogam közé akad a pattogatott kukorica !!!). De mivel írtátok hogy illetlenség, az nem igaz, vagyis igen, de az attól is függ, hogy hol van az a mozi, Pesten vagy valami kisvárosban, ha csak te/ti vagy/tok akkor nem illetlenség, vagy ha ismerősök akkor se, de ha már vagytok vagy 30-an, akkor már tuti égő ha eszel és csak az hallatszik hogy nyam nyam. Nem csak égő, hanem illetlenség. Én Pesten lakok, megmondom őszintén hogy nem nagyon szoktam moziba járni, de amikor megyek akkor midig eszek, mert ha utána újra megyek akkor már úgy sem emlékeznek rám!!xD
2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hivatalosan" nem lehet,de én is úgy szoktam h otthon kipattogtatok popcornt meg viszek piját,és egy táskába elrakom.:D Nem vizsgálhatják át az ember táskáját úgyse...:DD
2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IgazmondoJuhasz válasza:
100%
Rejtsd el a táskádban.Lehetőleg drogot ne vigyél be :D
2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
de vannak kisebb mozik ahova lehet bevinni mert pl. nincs büfé
2016. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!