Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kitől vehetném meg és miből...

Andrispapp97 kérdése:

Kitől vehetném meg és miből szerezhetnél rá pénzt? Hogy megy ez végül is?

Figyelt kérdés

A későbbiekben szeretnék filmekkel foglalkozni.Leginkább rendezéssel és animációs filmek karaktereinek tervezésével.

Van is egy könyvsorozat,amiből készültek filmek is,de úgy érzem a történet megérdemelne egy jobb feldolgozást,mert igen jó.Valamint a történet jó arra hogy animálva dolgozzák fel.Szóval,az író is és a vállalat is mely először megvette és megfilmesítette a sorozatot külföldi.

Arra lennék kíváncsi hogy melyiktől kellene megvennem a jogokat az adaptációra,és hogy miből tudnám előteremteni a pénzt.(külföldi valutát)


2011. júl. 7. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, amit a filmezés nehézségeiről írtam (mind saját tapasztalat), az meg sem közelíti a valóságot, ill. a leírtak nem tükrözik hűen az átélést.

Az ember könnyen mondja, hogy bírja a munkát, meg a bunkókat, de amikor a valóságban szembesül ilyen helyzettel, ott már egészen más a helyzet.


2003 végén kb. 2,5 hónapon keresztül napi átlag 12 órát dolgoztam, minden egyes nap, szünet nélkül, hétvégén és ünnepnapon is. A 12 óra minimum volt, annál soha nem volt kevesebb, de sokszor sokkal több, pl. 30 órás műszakok is előfordultak rendszeresen, minimális pihenéssel, vagy evéssel, alvás nélkül.

Mindezt egy monomániás őrült rendező társaságában, akinél idegesítőbb ember még nem hordott a Föld a hátán.

Ennek az embernek sikerült kiölnie belőlem az illúzióim nagy részét, továbbá azt is elérte, hogy a kiborulás határára érjek.

Ez nem az én emberi gyengeségem miatt volt, hanem ő volt egy végtelenül önző és mindenkit kihasználó ember, akinek meggyőződése volt, hogy tündöklően tehetséges, de a valóságban egy kis senki.


Sajnos, a filmes szakmára ez az egész erősen jellemző, többek között ezért is olyan sok az elmebeteg alkoholista.

2011. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És még 1001 horrortörténetet tudnék mesélni...
2011. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Erre most nem tudok felelni:)

De köszönöm az eddigi segítséget:)

2011. júl. 9. 11:14
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudod most olvasgatom újra ezt a dolgot.Nem lenne kedved még írni a dolgokról amivel foglalkozol?
2011. júl. 16. 17:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Mikor mivel. Vágás, különféle grafikák, DVD-borítók, bannerek. Meg nemrég jelentkeztem egy videós melóra, és várom, hogy arról kiderüljön valami.
2011. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!