Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Izgatottak vagytok holnapi...

Izgatottak vagytok holnapi Ezel miatt? :DD

Figyelt kérdés
Jól felpörögtek az események :D Ali bátyjaként tekint Ramizra,Sebnem Cengiznek lett a titkárnöje és már nem érdekli Tevfo,Eysan meg Kenan-nak a nője...há mi van itt?? :DD
2011. júl. 7. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem most van, hanem hat hónap múlva lesz. Ki is volt írva, hogy "6 hónap múlva". De én is kíváncsi vagyok, hogy mi vezet el odáig.
2011. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eysan Kenan segítségével akar bosszút állni Ezelen azért van vele.Sztem Sebnemet érdekli Teffo csak most ők a bosszú miatt mind összeálltak.Szóval együtt Kenan ellen.
2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
EGY RAKÁS SZAR AZ EGÉSZ SOROZAT ÉLÉN EZEL-EL!
2011. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki külön ment, mármint Ali az öreggel, Ezel Tefóvan, Sebnem Cengizzel, Eysan pedig Kenannal. Mert négyen játszottak egymás ellen. Ha mind együtt lettek volna, akkor mondjuk csak Ezel vagy csak Ramiz játszott volna Kenan ellen, így semmi értelme sincs.
2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"há mi van itt??"


a Barátok Közt török változata

2011. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Sebnem lehet, hogy azért lett a Cengiz titkárnője, mert így könnyebben jut majd drogokhoz (mert ugye, mint tudjuk, a Cengiz most a Temmuzzal akar üzletelni, és az vitte eddig a Sebnemnek a drogot. sebnem meg szól a Cengiznek és onnan már minden simán megy). És Sebnem vissza akar menni a Tefo-hoz, csak annak most még nem kell...most még. Mondom én, hogy az Ezel a török Barátok közt.
2011. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem meglepő, hogy Eysan Kenannak a "nője". Kenannak már volt sok.
2011. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!