Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brutalitást érzékletesen...

Brutalitást érzékletesen bemutató háborús filmek?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarnak a sok háborús filmben a könnyed mezei csaták. Durvább erőszakot és megjelenített szenvedést inkább öncélú horrorokban találni. Van olyan habárús film (lehetőleg középkorban játszódó) ami élethűen érzékelteti egy csata borzalmait?

becstelen brigantyk egy öncélú szar, semmi értelme. Ryan már egész hatásos csupán az a baj vele hogy röhej az egész és még manipulatív is. Egy egész hatásos filmet láttam egyzser Fekete Halál címmel csak az meg nem volt háborús.


2011. júl. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
egy 10 órás minisorozat: The Pacific (A hős alakulat): 2. vh keleti frontot mutatja be 2 amerikai katona szemszögéből. szerintem ilyesmiket keresel.
2011. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bár nem középkorban játszódik, de ott a Taegukgi-Brotherhood of war (aka Harcosok szövetsége) c. koreai film. Méltatlanul kevesen ismerik, de mindenképpen érdemes megnézni!
2011. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket! Taegukgi elég igéretesnek tűnik, a másikkal szemben azért vannak fenntartásaim (spielberg + Tom Hanks) a Band of Brotherst pl végignéztem, nem volt rossz de ennyi kevés meg voltak benne valótlan dolgok amiket utálok ha a 2. világháborúról van szó
2011. júl. 9. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Hús és vér

Alatriste Kapitány

Rettenthetetlen

Apocalipto

Róma sorozat is jó

2011. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a The Pacific-et akartam ajánlani.


Meg Spartacus-t, bár az gladiátorharcokról szól, de nem félnek kiírni fontosabb szereplőket, és látványosan megölni.

Vagy bármelyik HBO-s sorozatot, ott nem szaroznak, kiírnak mindenkit akit kell, és mindent megmutatnak.


Filmeket nem igazán tudok mondani, mert az összes amcsi készítésű szar ugyanarról szól.


Game of Thrones is jóféle középkorban játszódó, bár az első évadban nem volt harc, de majd lesz

2011. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!