Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a 90210 új évadjaiból és miért? :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Igazából két kedvenc szereplőm van Naomi és Liam.Naomi-t nagyon birom,magabiztos,tudja mit/kit akar,és mindig mindennek a középpontja.Liam pedig a leghelyesebb fiú a sorozatból,azért szeretem.Igazából a többieket is szeretem,egyetlen akit nem birok az Adrianna.Az első évadban szerettem,de amióta énekesnő lett,már nem.Az első évadban amig Liam nem szerepelt Ethan volt a kedvenc fiú karakterem,hiányoltam is őt a 2.,3. évadban.

Neked kik a kedvenceid?


Ez a kedvenc sorozatom,alig várom,hogy kijöjjön a negyedik évad. :)

2011. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is Naomi meg Liam *-* szintén azok miatt amiket leírtál. :D a többiekkel nincsen bajom :D Mondjuk én még csak a 2. évadot kezdtem el nézni, annak a közepénél tartok, de Annie-t bírom a legkevésbé. :D
2011. júl. 11. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már láttam az összes évadot,nagyon jó sorozat,érdemes végignézni. :) Többet nem irok róla,nehogy eláruljak valamit előre.Amúgy Annie-t én az első két évadban birtam,harmadikban a legkevésbé.

Jó sorozatnézést! :)


első voltam

2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ;) :))
2011. júl. 11. 17:32
 5/7 anonim válasza:
Nekem Liam es Annie a kedvenc szereploim...nem is tudom milyert?!talan ,mert Liam jol nez ki meg aranyos.Anniet mert hogy Liammal jar (vegefele)
2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már végignéztem a 3. évadot is, most már nem utálom Anniet:D És várom a 4. évad új részeit :P
2011. okt. 4. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is Naomi, mert magabiztos és jófej, de még szeretem Anniet is
2011. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!