Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedves Alkonyat sorozat...

Kedves Alkonyat sorozat rajongók! Mit szerettek annyira ezekben a könyvekben? Mi a siker titka?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sokan azt szeretik, hogy olyan romantikus, ami a mai fiatal lányoknak nagyon bejön. Bár én nagyon utálom az egészet. :S
2010. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
de hogyhogy eddig nem jöttek a tinik, akik minden kérdésben védik a tvájlájtot? amúgy én sem nagyon szeretem. de kíváncsi vagyok a rajongók véleményére. lehet, kiment a divatból már?
2010. ápr. 7. 20:30
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

Hát én nagyon szeretem, de az az igazság h én sem Edwardért se Bellaért nem vagyok oda. Egyszerűen nem bírom őket. Ha létező személyek lennének már lehet h leköptem volna mind2-t...De maga a történet a lényeg. Az h milyen lehetetlen, de velük mégis megtörténik. Mármint a könyvben. Nekem ez jön be.


Am azért nemjött minden rajongó ahogy kiírtad a kérdést. mert gondolom már mindenki belefáradt h álandóan ugyan ezt a kérdést teszik fel nekik...

2010. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Előzővel értek egyet. Csak számomra ez olyan mint pl a Harry Potter, mert ad valamit (barátság, kiállni az értékekért, elhivatottság, szeretet)

Alkonyat kötetekbe úgy szintén túl lehet ezen a "nyálas" részen látni-de ebben is van vmi szép.Ebben felfedeztem az összetartást a család iránti lenyügöző elhivatottságot a mély, igazi szerelemet, barátságok fontosságát.

Lényegében én túlszoktam (na jó igyekszem) túllátni, azon, hogy nyálas legyek vagy túlságosan fanatikus, és úgy gondolom megtalálhatóak az értékek.Ha nem úgy állsz hozzá, hogy pff...ez gagyi tiniscucc.

Hú remélem érthető legalább picit, hogy mit szerettem volna mondani:)

2010. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na, végre egy másik véleményt is hallok, nem csak olyat: hogy "mert edward olyan cuksyhh" :)
2010. ápr. 7. 22:47
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

Hahh én nem nevezném magam már tininek, viszont nagyon szeretem és az előző válaszolónak igaza van abban, hogy valami olyan dolgok jelenik meg benne, mint az igazi szerelem, a barátság, az összetartozás... és ezek mind olyan dolgok, amik a mai világból szinte már teljesen kivesztek. Viszont jó elmerülni egy olyan világban, ahol ezek a dolgok még számítanak.

És sajnos a tiniknek igenis csak az a fontos, hogy Edward milyen cukiiii, mert ők ezt még nem tanulták meg észrevenni, viszont ez miatt őket is leköti a könyv és é ezt tartom Meyer igazi sikerének, hogy különböző generációkat képes megérinteni a történetével. Mindenki talál benne valami olyat, ami miatt érdemes elolvasni.

2010. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

huhh ezt szépen megfogalmaztam... remélem azért érthető :D

Tudjuk be annak, hogy az éjszaka közepe van :D

2010. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem, mert jó elmerülni benne néhány órára a világ egyébb gondjai elől. Nem azért mert Edward, se nem mert Jacob olyan "cuki", ugyanúgy szivesen olvasom a légy jó mindhaláligot vagy a twist olivert. Csak simán jó néha nem arra gondolni, hogy vajon hogy lesz holnap meg mint lesz. Ennyi.

Ja és off.Elmagyarázná valaki, hogy miért "tvájlájt"-nak írjátok? Én értem hogy csak csúdolódtok azokon, akiknek esetleg bejön, de szerintem csak a tudatlanságotokat mutatjátok ki evel. Elvégre vagy Twilight, vagy Alkonyat. Ilyen egyszerű. Az angol nyelvet és kúltúrát csúfoljátok ezáltal...:(

2010. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan gyermetegnek hat, mint a rajongók, akik kinyalnák edvárd fülzsírját is, mert olyan cuncyhmókush <3. Persze már nem teljesen így gondolom, de a kérdésre válaszoltam.
2010. ápr. 9. 14:26
 10/29 anonim ***** válasza:
Én még az első részt kezdtem el olvasni majdnem egy éve, sztem borzalmas.... a nyelvezete olyan szinten egyszerű, hogy az valami hihetetlen, rengeteg szóismétlés, a cselekmény unalmas, egyszerűen szär
2010. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!